KezdƑoldal » Emberek » Emberi tulajdonsĂĄgok » Mocskos meleg van! Ki hogy...

Mocskos meleg van! Ki hogy viseli? 😃

Figyelt kérdés
Kor, nem, vércsoport is jöhet!
2019. jĂșn. 12. 22:32
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** vĂĄlasza:
67%

Egyet Ă©rtek az utolsĂłval.

Nagyon rosz irĂĄnyba halad a klĂ­mĂĄnk sajnos. :(


Én is gyƱlölöm a nyarat...


Ma megkĂ©rdezte a pĂĄrom hovĂĄ menyĂŒnk nyaralni.

Mondtam, nekem mindehy csak 20 foknĂĄl ne legyen melegebb...

2019. jĂșn. 13. 19:35
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 42/46 anonim ***** vĂĄlasza:

Ezek szerint Ă©n vagyok az egyetlen, akinek a meleg a lĂ©teleme. Én ilyenkor pörgök fel, tele vagyok energiĂĄval, szuperĂŒl Ă©rzem magam.

Ellenben az Ƒszt Ă©s a telet nem bĂ­rom, egĂ©sz nap csak aludnĂ©k, semmi energiĂĄm, a napsĂŒtĂ©s hiĂĄnyĂĄtĂłl minden Ă©letkedvem elmegy. Fhu de utĂĄlom, pedig szedek direkt vitamint.

Ha egyszer marha sok pénzem lesz, tuti a trópusokra költözöm.

27-es voltam.

2019. jĂșn. 13. 21:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 43/46 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Köszönöm mindenkinek a vĂĄlaszt. Minden nĂ©zƑpont okĂ©. 18L, a tiĂ©d is. 😁
2019. jĂșn. 13. 21:28
 44/46 anonim ***** vĂĄlasza:

RĂŒhellem. Suli utolsĂł heteiben azt hittem megƑrĂŒlök, sokat buszozok Ă©s mindig tömve van emberrel, a marhĂĄja meg behĂșzza a kinyitott ablakot, az arcomat folyamatosan törölgetnem kellett, folyt rajtam az izzadsĂĄg.

Most jĂł, mert itthon lehetek, ha a nap legmelegebb rĂ©szĂ©ben le vannak engedve a redƑnyök elhĂșzva a fĂŒggönyök olyankor idebent nincs is meleg. Az a szĂ­vĂĄs, hogy errefelĂ© hajnalban meg este a legtöbb a szĂșnyog amikor pedig szĂ­vesen kimennĂ©k mozogni, de olyankor meg azoktĂłl ƑrĂŒlök meg. 15/L

2019. jĂșn. 21. 18:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 45/46 anonim ***** vĂĄlasza:
'44. Vannak kĂŒlönbözƑ szĂșnyogriasztĂł kenƑcsök.
2019. jĂșn. 21. 22:13
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 46/46 A kĂ©rdezƑ kommentje:
#45: pl. Sperma. 🙂
2019. jĂșn. 21. 22:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!