Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzik úgy a nők, hogy...

Miért érzik úgy a nők, hogy tolakodhatnak?

Figyelt kérdés

Minden nő bunkó? Mindig elém állnak a busznál, a villamosra előttem tolakodnak fel, ha bemegyek a gyrososhoz és kinyitom az ajtót berohan elöttem.

Amikor meg szóvá teszem a parasztnak akkor aza válasz, hogy "nem tudtam, hogy nem úriember.". Azért nem vagyok úriember mert szóvá teszem mekkora tahó?


2019. jún. 13. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Egy illedelmes férfi (alias úriember) előre engedi a nőket és ők ehhez hozzá is szoknak (mert a legtöbb férfi illedelmes), így ha bunkóval találkoznak, elsőre nem biztos, hogy rájönnek, hogy az illető bunkó és nem akarja előre engedni őket.
2019. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Az illem minden (erett szemelyisegre) vonatkozik!

Ha latok egy not, lanyt, vagy foleg nenit aki illedelmes az biztos, h magam ele engedem, de aki eroszakos azt eszre se kell venni.

A nok is lehetnek bunozo csalok stb akkor mert kellene egy hasonlo szemelyiseget zsigerbol elonybe reszesiteni?

2019. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:

#1: Vájár, osztályvezető főorvos, bankár vagy szoftverfejlesztő lehet ma akármelyik nő. Vagy férfi. Mi a nőnemű emberek olyan jellemzője, ami miatt ez az előreengedés nevű dolog indokolt? (Én is szinte reflexsszerűen teszem, de nem értem. Indokoltnak nem tartom.) A vélelmezhető szexuális előny?

A kérdező alapvetően semlegesen járt el. Én sem engedném magam elé a giroszosnál a mögöttem állót csupán a nem miatt.

2019. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ha pl.boltba megyek vagy ne adj' Isten 1 évben 1x buszra szállok, akkor magam elé engedem.


De a postán, a gyrososnál a jegypénztárnál stb érkezési sorrend van és ha áll mögöttem 10 nő, akkor nem fogok a sor végére kullogni, mert férfi vagyok...nekem is megy az időm.


Ugyanez vonatkozik az elsőajtós buszokra ahol sokszor kígyózó sor van.


Illedelmes ember vagyok, ha úgy van akkor magam elé engedem az időseket meg a nőket is, de ésszerű kereteken belül.


A bunkókkal nyilván más a helyzet.

2019. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!