Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók, lekezelőek...

Miért ilyen bunkók, lekezelőek a magyarok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 17. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Akkor te nem éltél sem Franciaországban sem Angliában. A franciák messze túlszárnyalják a magyarok bunkósságát, lenézését. Az angolok csak egy fokkal jobbak a franciáknál, de a magyaroknál ők sem jobbak. Tapasztalat, 5 évet éltem Párizsban, jelenleg Angliában élek.
2018. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értelek, de azt kérdeztem, hogy mi váltja ki ezt a lekezelő módot? Franciákról szó sem volt. Bár tudom, hogy ők sem jobbak.
2018. nov. 17. 18:40
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Miből gonolod, hogy azok? Egyesek talán igen, de pl. én nem vagyok se bunkó, se lekezelő. Se a családtagjaim, se a barátaim, de még a munkatársaim se viselkednek így senkivel.
2018. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Mi történt, hogy lebunkózol engem és a szeretteimet?
2018. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, kérdezd meg őket, miért ilyen bunkók, és lekezelőek. :)Én már egyébként megtettem, a válaszok is elég bunkók voltak, én egy senki vagyok, meg hogy nem vagyunk egy szinten, ilyesmik.
2018. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérdést jobb lett volna úgy feltenni, miért ilyen bunkók, és lekezelőek egymással az emberek.
2018. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Túl általános a kérdés, inkább nyögjed babám, mi a baj konkrétan.
2018. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látom, sok értelmes választ kaptál :D


Szerintem főleg történelmi okai vannak, bár lehet, h a genetika is közrejátszik.


Ami még igazán megdöbbentő az az, hogy még a primitív, műveletlen, igénytelen emberek nagy része is mennyire nagyra tartja magát, lekezelőek, beképzeltek, miközben halvány fogalmuk sincs semmitől.

2018. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

semmiről*


De am ezt ezen az oldalon vagy más magyar oldalon ugyanúgy tapasztalhatod, mint kint az utcán.

2018. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az a helyzet a föld intelligenciája állandó de már lassan hétmilliárd az emberek száma egyre kevesebb jut . Vagy nem az a baj hogy nagy az isten állatkertje , hanem alacsony a kerítés .
2018. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!