Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Duhkezelesi problemakkal mit...

Duhkezelesi problemakkal mit lehet kezdeni? 17/l

Figyelt kérdés

Mar kicsi koromban is voltak ilyenek. Sokat verekedtem, 4.ben nem is maradtam delutan iskolaban, mert nem szerettek a tobbiek, en sem oket(utana rendezodtek a dolgaink). Tenyleg voltak meggondolatlan dolgaim, mikor ideges lettem (volt mikor jogosan, volt mikor csak kis hulyesegeken), megutottem az osztalytarsaimat.

Ez termeszetesen ma mar nincsen igy, visszafogom magam masokkal szemben. Mostmar 'csak' kiabalok(inkabb visitozok) veluk, ha felbosszantanak es bunkozom is.

De a targyakkal nem vagyok ilyen kedves. Multkor szettortem az irosztalomat.( A labtartot es a fiokjat). Szegeny telefonomat is mindig foldhoz vagom vagy csapdosom(halistennek birja meg❤️). Csak ugy, mint a laptopomat.(nem akartam, hogy elromoljon, ezert dontottem tovabbiakban az asztal mellett inkabb)

Szoval ilyen dolgaim vannak.

Mit lehetne tenni ezek ellen? Pszichologushoz kellene mennem? Az segitene?


Azt hozzatennem, hogy 5 eves korom ota folyamatosan es aktivan sportolok.



2019. jún. 15. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichológus valóban segíthet.

De a legfontosabb az lenne, hogy megtanuld valahogy másképpen levezetni le a dühödet.


Mindenkinek más válik be. Persze, ha nagyon súlyos a problémát jelent, akkor tényleg érdemes lenne orvoshoz menni vele. De azért ebben a korban még nem annyira szokatlan, hogy az ember nem tudja levezetni megfelelően a feszültséget.

Mikor én voltam 17 én is dobáltam a telefonomat, aztán leszoktam róla.

2019. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jarjal boxra vagy bjj-re vagy kempora vagy judora. Ott megtanulod kontrollalni a duhodet.


A pszichomokusnak egy alkalomert kifizetsz 30-40 ezer foritot es semmit se csinal. Ezek nem mondsnak megoldasokat,csak meghallgatnak. Kamu az egesz. Lehuzas.


Ehelyett a kuzdosportorak havi 10 ezerbe kerulnek altalaban. Sokkal ertelmesebb.

2019. jún. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kuzdosportolok 5 eve.
2019. jún. 16. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!