Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy akadályozzam meg, hogy...

Hogy akadályozzam meg, hogy kidobja a kutyáját?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, mesélte, hogy a kutyája állandóan kiszökik, és már mindent megpróbàltak, nem tudják megakadályozni, ezért az apukája ki akarja rakni a Tiszánál. Mondtam neki, hogy szerintem nem ez lenne a megoldás, de azt mondta ne okoskodjak.

Ìgy is annyi kóbor kutya van, megszakad a szívem, hogy valaki a saját kutyáját kirakná valahova azzal nem törődve, hogy mit eszik vagy iszik.

Megértem, hogy bosszantó lehet a helyzet, és mindent megpróbáltak, de szeretném megakadályozni.

Mit tegyek?


2019. jún. 16. 14:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
35%-os, neked mégis mi bajod?
2019. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%

Agresszív, mert ötlete nincs, de beleszólni ugye mindenbe kell.


Nem, bunkócska, nem akarok örökbe fogadni. Van kutyám, ksozi

2019. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%

A kérdező fogadja örökbe, ha neki nem tetszik a helyzet?

Miért nem te fogadod örökbe? Csak az lehet a válasz, hogy neked tetszik a helyzet.

2019. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Először is, van kutyám, nem kell másik. Másodszor, felsoroltam mas megoldásokat is. Harmadszor, toled meg egyetlen otletet nem olvastam.
2019. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%

"A kérdező fogadja örökbe, ha neki nem tetszik a helyzet?


Miért nem te fogadod örökbe? Csak az lehet a válasz, hogy neked tetszik a helyzet"


Ebből nagyon kispóroltál mindenféle logikát és ok-okozati összefüggést. Próbáld újra!

2019. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

15.: És honnan tudod, hogy a kérdezőnek van-e kutyája?


De, nekem van ötletem. Várja meg, amíg kirakják a kutyát, aztán jelentse fel őket a rendőrségen!

Mégis minek fogadja örökbe? Ha sokan így tennének, minden szrházi kidobná a kutyáját, miután megunta!

2019. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem kell ezen összeveszni azért. Igenis megsajnáltam a kutyát, akit elvileg ők is szeretnek, évek óta velük van. Hogy lehet azt végignézni a kocsiból pl hogy kiteszik a saját állatukat a semmibe hadd haljon meg. De erre nem az a megoldás, hogy én örökbe fogadom. Nem fogadhatok be minden kóbor állatot. Csak annyira gyomorforgató ez a viselkedés. Nagyot csalódtam benne :(

Az a baj nem tudom mikorra tervezi. Nyilván elmondani se fogja mert kiakadtam ugye. Pedig ha tudnám,legalább a menhelytől hívnék oda valakit. Nagyon szeretem az állatokat, gyűlölöm az olyan embereket akik kiteszik vagy esetleg bántják az állatot. :(

2019. jún. 16. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!