Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék haragtartóbb?

Hogyan lehetnék haragtartóbb?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy nagyon szokatlan kérdés..de mégis létező dolog számomra. A gondom összefoglalva annyi, hogy akármikor valami visszatérő probléma és konfliktus ér (mondjuk a nővéremmel) elhatározom hogy most a lábamra állok és igenis most az egyszer nem fogom hagyni hogy elnyomjanak csak mert én nem vagyok olyan nagyhangú mint mások. Majd mikor ezt elhatároztam egy kis idő után mindig megenyhülök, elszáll a haragom, kedves leszek a másik féllell és félreteszem a sérelmem ( mégha az tényleg nagyon nagy probléma is számomra). Viszont ezt követően mikor a másik fél újra belekezd a vitába vagy valamilyen hasonló vitát gerjeszt mindig megbánom hogy nem tartottam be azt amit kigondoltam. És ez a körforgás folyamatosan ismétlődik..

Bocsi, nagyon zavaros tudom de nehéz volt összefoglalni.

Mit csináljak máshogy?

17/L


2019. jún. 16. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragtartónak kell lenni, mert azzal csak magadnak ártasz, hanem az önérvényesítéseden kell javítani. Keress rá arra, hogy asszertivitás és találni fogsz rengeteg tanácsot.
2019. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. jún. 17. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!