Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 35 éves férfinak hogy...

Egy 35 éves férfinak hogy hogy nincs baráti köre?

Figyelt kérdés

Mindezt úgy hogy ugyan van facebookon vagy 600 ismerőse, de aki tényleg barát az azt mondta 1 van, aki gyerekkorától legjobb barátja, de az meg külföldön él már.


És kérdem hogy az a 600 ismerős a facebookról? Azt mondja nekik köszön az utcán ha összefutnak, de ennyi.


?????


Egyedül foglalkozik a hobbijaival is: hegyibicajozás, fotózás, túrázás, edzőterem.


Először el sem akartam hinni, ez annyira furcsa, mert kedves személyisége van és ráadásul még helyes pasi is.


Egy edzőterembe járunk, odajött hozzám beszélgetni és azóta randiztunk is.


Mennyire gyakori hogy valaki ennyire "magányos" és barátok nélkül él?



2019. jún. 17. 23:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"hegyibicajozás, fotózás, túrázás, edzőterem."


Szerinted ennyi mindenbe még 8 órás munka és napi 1,5 óra utazással számolva is mennyi baráti kapcsolat ápolás fér bele? És most nem arról beszélek, amikor muszáj beszuszakolni, hanem egy hosszútávon kényelmes életvitelbe.


Főleg, hogy a felsorolt tevékenységek jellemzően a felső 10000 kedvelt tevékenysége is, ahol sokan a 8 órás munkát meg is spórolják, mert például részvényosztalékból, ingatlan bérbeadásból élnek és jut idő mindenre (baráti összejárásokra is), az edzőterem meg egy külön kategória, de oda is előszeretettel járnak okosban üzletelő, AMG mercit fél év alatt összegründoló "vállalkozók".


De a 8-as válaszoló is jókat írt. Lehet, hogy éppen csak szeretné kizárni a zavaró tényezőket az életéből, hogy kiélhesse magát ezekben a hobbikban.


Hiszen vannak az irigyek, akik állandóan belekötnek meg le akarják beszélni róla a "gyere inkább sörözni"-től az egész kemény oltogatásokig. Ez hosszúvávon felőrli még a legelszántabb embert is, főleg ha nem tudja ezeket az embereket kikerülni (például munkahely).


Meg vannak akiknek több jutott, az meg demotiváló, hiszen ők nem a saját erejükből jobbak, ami egészséges versengésre sarkall, hanem hátszéllel indultak, ezért nekik a hegyibicajozás, fotózás, túrázás, edzőterem után elegendő hazamenni és lazulni, míg más a teljes munkaidő mellé sűríti be ezeket a tevékenységeket.

2019. jún. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Tim Ravel ***** válasza:
Kedves kérdező, minden rendben van a pasiddal szerintem! A mai világban sajnos a nagy többség alkoholista éjjel nappal bulizós, és szinte mindenki" barát* mindenkivel,ez a többség nél a * normális*, szerintem meg az a normális ha csak néha néha jár valaki szórakozni, és csak 2-3 igazi jobaratja van! Ez hogy a Facebook on hány ismerősöd van???? Meg ijenek ez tök gáz szerintem, és a mai 15-29 évesek totál gáz égő ahogy élnek, értékrendjük egyenlő a vesztesek ertekrendjevel! Számomra nevetséges mindenki 15-35 éves kor ig kb, szánalmasan idióta mind, kész röhej ek, és nagyon buták, sajnos sajnos! A te barátod értékes ember, ritkaság,becsüld meg, és örülj hogy ijet találtál!
2019. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tim Ravel ***** válasza:
Egyébként én is hasonló vagyok mint a barátod, érdekes volt számomra olvasni amiket leirtál, mivel én is konditerem ben ismerkedtem meg az én angyalkámmal, és én is a tőzsdéből élek,meg az osztalékok bol már jó ideje, csak én a világ másik felén, és én nem mercedessel járok, nekem a Camaro jött be! Rám üdítőleg hatott amiket leirtál, jó volt olvasni! Becsüld meg a barátodat, minden rendben van vele, sőt különleges ember! Szerencsés vagy! Sziasztok és sok boldogságot!
2019. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagy baráti köre általában a tucatembereknek van, ők nem túl helyesek alapból. Pl átlagcsajok kilósminkkel, átlag hímsovén hülye szivatásokon rihegő-röhögő pasik. Könnyen barátkoznak mert sok van belőlük. Aki kicsit normálisabb, nekik szerencse is kell a jó barátsághoz, nincs minden bokorban 10 olyan akivel hasonlóak. A helyesekre még irigykednek is sokszor.
2020. nov. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!