Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mennyire aranyos/vo...

Számotokra mennyire aranyos/vonzó/nőies ez a lány?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 18. 11:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Legjobban a csontváza fogott meg
2019. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Annyit jegyeznék meg, hogy a sokak által istenített Palvin Barbin ha ennyi zsír lenne, még így se nézne ki, mert izom az nyomokban sincs rajta. A másik meg hogy szerintem 1 km-t nem bírna lefutni, az a közös bennük hogy mindkettő fotózza magát, csak az egyik tesz is azért hogy valami eredményt elérjen és néz is ki valahogy.
2019. jún. 18. 18:09
 13/14 anonim ***** válasza:
Aranyosnak tűnik,szívesen el mennék vele valahova,nekem tetszik, úgy is ki akartam költözni osztrákba, így most még nagyobb értelme van.
2019. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mansour ***** válasza:

Ha Palvin Barbin ennyi (vagyis gyakorlatilag nulla) zsír lenne, akkor betegesen sovány lenne. Ez a lány azért nem kórosan sovány, mert izmos, de az izom nem éppen a női vonzerő elengedhetetlen kelléke...:) A túlságosan szikár izomzat pedig még férfiban sem feltétlenül áll jól mindenkinek, nőben meg aztán különösen nem.

Az számomra nemigen tesz hozzá semmit egy nő vonzerejéhez, hogy hány kilométert tud lefutni, sőt, ha nálam többet, az már inkább taszít (bocsánat, ilyen az emberi gyarlóság, beismerem). Azt meg már végképp nem értem, hogy a sporteredményeknek mi köze a vonzósághoz, vagy még inkább a nőiességhez... szerintem a sport egy bizonyos szint felett már inkább ellene hat ezeknek. De ha téged egy nőben a szép arc mellett vonz az izomzat és a sportteljesítmény is, akkor ez a lány ehhez tényleg ideálisnak tűnik.

2019. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!