Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire normális? (nő ideál)

Ez mennyire normális? (nő ideál)

Figyelt kérdés
Tehát, nekem az olyan lány tetszik aki inkább aranyos. Kissebb mellekkel, kis fenékkel,és kicsit alacsonyabb. Szerintem ez olyan cuki. De a barátaim mindig mondják, hogy enm vagyok normális, és mutatják a nagymellű-fenekű "álom" csajokat. Meglátások? Sajnálom, ha egy kicsit kusza lett. Lányok, Fiúk válaszát is szívesen várom.

2017. márc. 19. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nincs ezzel semmi baj, ez tetszik neked és kész.

Haverjaiddal meg ne foglalkozz.

2017. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális. A barátaid nem elég érettek ahhoz, hogy elfogadják, az ő véleményükön kívül más is létezik.
2017. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem tetszhet minden embernek ugyan az, bajban is lenne az emberiség ha ez lenne a helyzet, szóval a te ideálod teljesen normális és talán hamarabb is találsz majd ilyen lányt mint a barátaid amolyat
2017. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne törödj velük. Semmi baj azzal, ha neked más tettszik
2017. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne a barátaid életét éld, hanem a sajátodat!

Nehogy már magyarázkodnod kelljen, hogy neked ki és miért tetszik...

2017. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként meg teljesen normális. Szépen is néznénk ki, ha mindenkinek ugyanazok tetszenének. :)

A nem normális az, amikor valaki birka mód megy az éppen aktuális divat után, akár még saját valódi ízlését is elnyomva.

2017. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy mindenkinek más tetszik, és nem kell, hogy a jelenlegi divatideál befolyásolja ezt.

Végre valaki, akinek nem egy Barbie baba vékony modell vagy egy Kardashian lány az ideálja.

Ismerek olyat is, akinek kifejezetten a duci lányok tetszenek.

Ne befolyásoljon, hogy a többiek mit gondolnak.

Biztos vagyok benne, hogy 5-10 év múlva ők sem olyan nőkkel fognak randizni, akik most tetszenek nekik, mert megjön a magukhoz való eszük, és előbb-utóbb nem a folyamatosan változó ideálokat akarják követni, hanem a személyes kémiájukra hallgatnak.

Bocsánat, de szerintem az őrült, aki divatideál szerint váltogatja a partnereit. Mi lányok is emberek vagyunk, nem iPhone-ok vagy Adidas cipők.

2017. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!