Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nagyon nem...

Csak szerintem nagyon nem normális az, hogy nagymamám 5 percenként hívogat telefonon azért, hogy megkérdezze mit csinálok/hogy vagyok?

Figyelt kérdés

Az imént ránézek a telefonomra, és látom, hogy 5 nem fogadott hívás a nagymamámtól (1 óra alatt). Visszahívom, és még engem kezd vádolgatni, hogy hol vagyok, mert hívogatott. Mondom neki, azt hittem valami baj történt, hogy ennyiszer keresett, erre ő elkezd minden féléről kifaggatni, hogy a szüleim munkában vannak-e, itthon vagyok-e, megyek-e valahová, mit ebédeltem stb.

És ez majdnem napi szinten megy. Ha pedig egy picit is utalok arra, hogy ez nincs valami rendben, amit művel, akkor meg van sértődve. Ugyanezt a rendszeres hívogatást teszi apummal is, olyankor, amikor munkában van, majd tőlem kérdezgeti, hogy apum miért nem veszi fel a telefont, mert nem képes felfogni azt, hogy munkában van, és lehet, hogy nem ér rá arra válaszolgatni, hogy "hogy vagy/mit csinálsz".



2018. júl. 18. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Unatkozik szegény.
2018. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen, normális. Vagyis nem, de ezzel te nem tudsz kezdeni semmit. Pszichés probléma. Világ életében ez a fajta volt, Puzsér anyja is pontosan ilyen, a Tillával vagy a Dtóth Krisztás egyik műsorban beszélt is erről. Pont ilyen.
2018. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Mondd azt neki ha felhív:

Mama! De règ hallottam a hangod!

Mi van veled,lóg a beled?

2018. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nyári szünet van, ha tanuló vagy, akkor inkább menj át hozzá, jobban érezné magát biztosan ő is, hogy van kivel csacsogni, segíthetnél neki 1-2 dologban. Ő meg mesélne pár tartalmas dolgot.
2018. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Nagyim csinálta ezt, amikor 24 évesen mondtam neki, hogy néha eljárunk szórakozni a barátnőimmel. Erre egy hónapon keresztül hívogatott, volt hogy őrjöngve, hogy hogyan merészelek én este elmenni bárhová is, meg különben is szórakozóhelyre k--rválkodni járnak a nők. Amúgy ez egy sima romkocsma szerű hely volt, különféle programokkal, vetítéssel. Azután nem osztottam meg vele semmi infot, csak hogy minden rendben van mama, köszönöm, hogy hívott.

Szerintem tedd te is ezt.

2018. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De amúgy osztom a 63%, addig látogasd, míg él.
2018. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem emlékszik a korábbi hívásaira. Demencia.
2020. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!