Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire naív?

Miért vagyok ennyire naív?

Figyelt kérdés
Ma is pl. Az volt hogy egy nő ült a padon és leszólított igazából mem tudom miért és igy mondta hogy üljek le mellé meg hogy nem jósólni akar meg semmi meg nem kell neki pénz és esküszöm lazán leültem volna mellé csak siettem és egyszerűen olyanokat csinálok hogy bárki odajön hozzám lazán dumálok vele meg minden meg ha rám ír valaki facebookon vagy instagrammon beszélegetek vele és egyszerűen úgy érzem nem vagyok normális... Vagy csak szerintem nem?
2019. jún. 18. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális szerintem. Nálam hidd el, volt olyan is, hogy leültem idegen mellé a padra és leálltam vele beszélgetni. :D Semmi rossz nincs benne, ha nem tetszik úgyis felkelsz mellőle és elsétálsz.
2019. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért vigyázni kell az ilyesmivel, mert tökre körmönfontak a mai emberek. Fura, hogy mellém nem akar egy nő sem leülni...
2019. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!