Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Észbontók című műsor...

Az Észbontók című műsor megjátszott?

Figyelt kérdés
Most kapcsoltam a Viasatra. Ez a műsor megy. Az az állítás, hogy a nap és a hold ugyanaz az égitest. Erre két ember elkezdett ezen veszekedni, hogy igaz-e. Ez most komoly? Vagy meg van játszva ez az egész? Nem hiszem el, hogy vannak ennyire tudatlan emberek.
2019. jún. 18. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon remélem, hogy megvan játszva, de őszintén szólva nekem van hozzájuk hasonlóan értelmi fogyatékos ismerősöm, aki nem játsza meg, szóval sosem lehet tudni.
2019. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Fizetnek valamennyit és aki ki van jobban szolgáltatva anyagilag, az bevàllalja.

Ilyen volt régen a Balázs és Mónika show is.

Arra sajnos senki nem kíváncsi, hogy 2 Mensa-tag beszélget.

2019. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
2019. jún. 18. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Ezen már én is gondolkoztam, sose tudtam eldönteni hogy tényleg ennyire ostobák vagy rohadt jó színészek. Arra jutottam hogy szerintem van a műsorban olyan aki tényleg agyhalott, illetve olyan is aki nem annyira, csak kell neki a pénz és bevállalja
2019. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem furcsa, hogy tényleg alapvető dolgokra nem tudnak válaszolni. Ennyire senki nem lehet buta. Alap dolgokat általános iskolában is megtanulunk már. Még ha valaki nem is tanul tovább. Tehát érdekes.
2019. jún. 18. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Még ha pont ők nem is, de hidd el, vannak ennyire buta emberek. Sajnos.
2019. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez a műsor csak arra jó, hogy elhitesse veled "szóval akkor én nem is vagyok olyan buta" Tehát felsőbbrendűséget érzel felettük, és lehet hesszelni magadat, hogy milyen hülye a másik ember, aztán meg lehet hamarább menne be egy égő házba kimenteni egy gyereket...
2019. jún. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!