Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt egy lány és minden egyes...

Volt egy lány és minden egyes percben hátra fordult és rámnézett. Mi ennek az oka lányok?

Figyelt kérdés

Nekem nem jön be a lány, de előttem ült kb 1 méterre,és állandóan hátra tekintett rám. A lányok ezt miért csinálják?


19F



2019. jún. 19. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ezt csinálni, ha szimpatikus valaki, bár akkor mindig arra törekszem, hogy a lehető legészrevehetetlenebbül pillantsak rá. Valószínűleg nála is ez lehetett a helyzet, tetszettél neki. Előfordul, hogy az ember érdeklődését annyira felkelti egy bizonyos személy, hogy alig bírj levenni róla a szemét. 18/L
2019. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én nem azt várom hogy bejöttem neki vagy sem. Nekem nem jöt be, így lényegtelen. Csak kiváncsi voltam.
2019. jún. 19. 18:52
 13/13 anonim ***** válasza:
70%
Vagy annyira büdös voltál, hogy időnként megnézte, hogy egyáltalán élsz-e még, vagy már oszlásnak is indultál.
2019. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!