Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 13 éves fiu vagyok es mikor...

13 éves fiu vagyok es mikor oran a suliba hatra fordulok az egyik lany igy hirtelen elkapja a fejet rolam ez most mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Azt hogy az orát érdekesebbnek találta mint téged
2017. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Umaku ***** válasza:
83%
Megijedt hogy még a végén azt hiszed hogy jelentett valamit. És láss csodát, így is ez történt :D
2017. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Megijesztette az arcod látványa. Semmi többet.
2017. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
61%

Ez nem jelent semmit nem hinném hogy szerelmes beléd vagy ilyenek. Biztos csak véletlen össze találkozik a tekintetetek. Nála is szokott lenni ilyen lány osztálytárssal és mégsem vagyok lezbikus.


L/17

2017. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
azt jelenti hogy épp menstruál, vegyél neki tampont.
2017. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmit. Egyszerűen épp arra nézett, ahol te ülsz. A tekintetét nyilván azért kapta el, mivel hátranéztél, és nem akar az arcodba bámulni, hogy ne értsd félre. Ennyi. Nem kell nagyobb jelentőséget tulajdonítani ennek.
2017. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az már boszi tanonc a wucca tanácsból, ha így forog a fejed hátra. Ez vizsga volt, legközelebb majd álmot küld, és zsebkendőt.
2017. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, több mindent is jelenthet: zavarban van, mert túlzottan szeret vagy mert épp ellenkezőleg, túlzottan nem szeret, esetleg tökre egyik sem, mert csak túl tanulós, érdekli az óra, és nem akarja, hogy elvond a figyelmét - óvatosan vonj le messze menő következtetéseket apró jelekből, mert igencsak nagy az esélye, hogy mellétalálsz, és akármelyik irányba is kár egy helyzet fölösleges túlreagálása. Szerintem. :)


Ja, és órán ne forgolódj hátra! :)

2018. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!