Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy fiatal középiskolai lány...

Egy fiatal középiskolai lány terhesen be tudja fejezni, kismamaként, meg szülés után is a szakmáját, ha abból még 1-2 év van hátra nappalin?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
És ki van addig a gyerekkel? Ha erre a kérdésre van válasz, akkor be, persze, amit csak akar.
2019. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk a gimiben volt egy lány, akinek babája volt.

Magántanuló volt, csak néha jött be vizsgázni, sokszor a gyerekkel együtt.

2019. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nappalin nem hinnem...

Meg ha bolcsodes is a gyerek, ha lebetegszik otthon kell maradni vele, ha csak nincs egy segitokesz nagymama.


Szerintem inkabb tanulj estin v levelezon, sokkal konnyebben ki tudod vitelwzni baba mellett.

2019. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Unokatesom 7eve gimi utolsó évében lett terhes, persze majd ő befejezi...aha...azota sem fejezte be a sulit, ő külföldre ment, a gyereket az apja neveli! Ne szülj még! Előtted az élet!
2019. márc. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van segítség simán!Lehet bölcsis a kicsi,ha beteg lesz és van mama vagy valaki aki vigyáz rá megoldható. nem a legkönyebb és a nagy bulik kimaradnak.gyorsan fel kell nőni egy gyerekhez.

Ha ezt még nem akarod add örökbe,sokan nagyon tudnák szerezni azt a kisbabát.

2019. márc. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én magantanulokent érettségiztem, 11ben született a fiam. Mellette diák előzni is tudtam délelőttönként, egyetemre is mentem bár azt felbehagytam mert muszáj volt már dolgoznom,a sok gyakorlat miatt viszont az esti azon a szakon nem volt opció.
2020. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és bölcsi volt a gyerekem.
2020. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!