Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen sűrűn szoktál könyvet...

Milyen sűrűn szoktál könyvet olvasni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 11:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
68%
Minden nap. Csak néha, egy hosszabb, nagyon "beleélős" könyv után tartok pár nap szünetet, hogy leülepedjen. :)
2019. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
8%

Jaaj mennyi okos van itt. Én vállalom, hogy kamaszkori kötelezők óta SOHA. 1-1 volt néha, ami tényleg érdekelt.

De valljuk be szépen elfogjuk hagyni teljesen a nyomtatott verziókat mindenféle könyvekből is.

Valszeg 100 év múlva már csak muzeumokba nézegetik érdekesség képp a gyerekek, mint mi manapság az ókori papirusz tekercseket.

Farenheit remake-je amúgy egy jó film épp erről!

2019. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
86%

#12

Ja, mint ahogy a rádiót és a nyomtatott sajtót is temették, mikor feltalálták a tévét. :D

Könyvekre mindig szükség lesz.

Nem feltétlenül nyomtatott formában, én is ebookon olvasok.

Az "okos" beszólásod nem teljesen értem. Miért baj, hogy vannak, akiknek ez a hobbijuk?

(#11)

2019. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
81%
Én is próbálok naponta, de ha az időm nem engedi akkor 2-3 naponta. Imádok olvasni. Ha elkezedek egy könyvet, azt akkor is befejezem ha rámdől az ég.
2019. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
19%
Én soha nem olvasok, kötelezö olvasmànyokat sem akartam elolvasni sose.
2019. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
67%
Ritkán, és változó. Szeretem a nehéz olvasmányokat, már hogy nem szövegileg, hanem tartalmilag, és azokra rá is szoktam pihenni fél-egy éveket, olyankor nem is hiányzik az olvasás, kivéve amiket így a neten olvasgatok összevissza mindenfélét. Vannak a szórakoztató regények, a novelláskötetek, azokból több is megy egymás után, de akkor is talán 2-3 egy évben. Aztán megint semmi egy ideig. Kivéve, ha jön valami kortárs akit beajánlanak, vagy valamilyen szinten érdekel mit gondolhat a szerzője. Meg azt is észre vettem, hogy régebben 150 oldalba belefért az ami a mostani kiadásokban 400 oldalasra sikerül. És mások a mostani könyvek, olvasmányosabbak, könnyedebbek, el is hiszem, hogy rá lehet kattanni mint a sorozatokra.
2019. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
63%

1-2 évente jó, ha egyet kiolvasok. Nem szeretek olvasni, mert a legtöbb könyv nem köt le, abból a műfajból pedig, ami érdekelne, szinte csak gagyik vannak, amik normálisabbak, azokat meg már vagy olvastam, vagy ismerem a történetüket és nem tűnnek annyira érdekesnek, hogy kiolvassam a könyvet.

21l

2019. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%
Én tavaly nyáron kezdtem el olvasni, azelőtt szinte soha nem akadt könyv a kezembe. Én bevallom, hogy még a kötelezőket sem olvastam el 1-2 kivételtől eltekintve. Viszont már egy ideje tudatosan próbálom rászoktatni magamat, mert ha tényleg érdekes a könyv témája, akkor én is alig bírom letenni. De alapvetően engem is jobban megmozgatnak a vizuális tevékenységek, mint például a számítógépes játékok és a filmnézés. Most van egy elég hosszú könyvcímekből álló listám, amiket a nyárra gyűjtöttem össze. Kíváncsi vagyok hányat fogok olvasni belőlük. 18/L
2019. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
11%
soha, 2019-et írunk
2019. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

Hetiente többször,attól függ mennyi időm van?

21F

2019. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!