Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kibírni ezt a...

Hogy lehet kibírni ezt a forróságot, ha még jövő hétre is 40nfokot mondanak?

Figyelt kérdés

2 hete vagxok szarul tőle, pont akkor kaptam hőgutát is. De kb. létezni nem tudok. Az este jobb, de akkor meg a bogarak.

Részletkérdés, nem fogom ezt bírni.


2019. jún. 20. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Miről beszélsz, nincs is meleg. 5 órakor 29 fok volt. Ez még nem kánikula majd ha éjjel se lesz kevesebb 25.nél, akkor lehet nyöszörögni.
2019. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ventillátor, klíma, sok víz, délelőtt redőny leeresztve egész nap, vízközelben lenni, strandolni, nedves törülközővel óránként felhevült arcot törölni, kevés ruha (otthon én meztelen vagyok ilyenkor :D), a bogarak ellen irtószer.
2019. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Arról beszélek, hogy nem tudom elviselni, itt lehűlés sem volt...
2019. jún. 20. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Úgy mint eddig. Miért kell minden évben megdöbbenni, hogy nyáron meleg van? Különben meg nem lesz 40 fok.
2019. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
1 hónapja meg azért nyafogtatok mert hideg van és esik az eső. Nyár van, élvezd a meleget. Én boldog lennék már 20 fokkal is. De én még ma is hosszú nadrág, kabátba megyek dolgozni, mert 14 fokok vannak, és esik az eső.. (Anglia) Ne nyafogjatok már minden miatt..
2019. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Melyik országban élsz? Itt magyarországon most nincs kánikula.
2019. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Egész télen a nyártól rettegtem. :D Imádtam a hideget. Szóval én aztán k.rvá.a nem hisztiztem a hideg, a szél, az eső miatt..


Kérdező, valahogy kilehet bírni. Legyél minél kevesebbet a napon,igyál sokat, mosd meg az arcod, stb.. :S Egyszer ennek is vége lesz,remélem minél hamarabb...

2019. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

3 hete esőt sem láttam. Nincs-e?


Nekem az a 10-18 a fok a kellemes, de még a telet is jobban viselem. Sőt... Ha nincs túl nagy hó, vagy elviselhetetlen minusz. A nyarat sosem szerettem... De ez.

2019. jún. 20. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek kérdező. <3 7es voltam.
2019. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én se értem a kérdést. Huszonpár fok van, borús idő, esténként vihar. Én már nagyon várom a nyarat, de csak nem akar jönni. :(

Amúgy klíma, ventillátor, szúnyogháló, vizes rongy/póló.

2019. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!