Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megkérdeztem egy lányt,...

Ha megkérdeztem egy lányt, hogy mi a baja velem, erre azt válaszolja hogy nincs velem baj- de mégis letilt. Akkor ti ezt értitek?

Figyelt kérdés
Azt mondta idegesítem, ezért letiltott. Semmi idegesítőt nem írtam neki, erre letilt. Valaki ezt érti?

2019. jún. 21. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem téged idegesít, hanem őt. Ami neked jó, az másnak nem - lépj tovább!


Lehet, nem te vagy túl sok neki, hanem ő kevés hozzád. :)

2019. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nő. Ennyi. Ezen nincs mit megérteni . Nincs logika és kiszámíthatóság a gondolkodásúkba és viselkedésükben .

Ellenne a hiszti szorzó elég magas.

2019. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első bocsi rosszul fogalmaztam. Tehát ő azt mondta hogy én idegesítem őt, de azt mondja nincs velem baj. De mégis letilt.
2019. jún. 21. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

És mit foglalkozol olyannal, aki letiltott téged?!


KERESS MÁST!


Azt kell megértened, hogy nem akarja, hogy a részese légy és ezt érdemes tiszteletben tartani.


Nem veled van a baja, hanem egyszerűen nem vagy az esete, mással akar írogatni, ennyi! Törődj bele!

2019. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!