Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az eladók a...

Miért ilyenek az eladók a boltokban?

Figyelt kérdés
Középiskolas lány vagyok és amikor elmegyek valamelyik barátnőmmel mondjuk a coopba vagy a rossmannba mindig követnek minket az eladók bagy a biztonsági őrök mert azt hiszik lopni akarunk. Például múltkor a rossmannba néztünk szemceruzákat és közel voltunk a polchoz és ránk szólt a biztonsági hogy lépjünk hátrébb. Vagy amikor nem veszek semmit mindig furán néznek. És nem csak velem hanem az osztálytársaim is mondták hogy velük is ez van. De miért ilyenek? Miért hiszik azt hogy egy középiskolás gyerek nagyobb eséllyel lop mint egy felnőtt?
2019. jún. 22. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A drogériákban pl. nagyon rá vannak állva erre. Több nem középiskolás ismerősöm is ezt tapasztalta. Mondjuk ők kinézetre extrémebbek (haj, piercingek). Nem értem, hogy miért az extrémebb kinézetű emberekről, illetve a középiskolásokról kell ezt gondolni. Meg már annyira idegesítő a Rossmannos biztonsági őr, hogy szó szerint én érzem rosszul magam, ha belenyúlok a zsebembe a pénztárcámért vagy a telefonomért. Pedig ismerőseim már erről a biztonsági őrről írtak is a panaszkönyvbe, de hát nem sok sikerrel. :/

El kell fogadni, ez van. Persze azt, aki valójában lopni akar, azt sosem figyelik... A drágább boltokban nincsenek ennyire ráállva az emberre, mint a drogériákban.

2019. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Hidd el, mindenkit kinéznek, csak azt nem, aki tényleg lop. Sajnos nincsenek agyonképezve ezek a biztonságiak, mennek a fejük után és ennyi.

Én legutóbb bekíváncsiskodtam a Kik-be, ha már arra jártam, tettem egy kört, még csak közel sem mentem a cuccokhoz, csak távolról szemrevételeztem és jöttem is kifele. A biztonsági őr látványosan rohant utánam, egy pillanatra teljesen meg voltam győződve róla, hogy fog földre fog teperni. Közben meg szerintem épp drágább volt az aznapi ruhatáram, mint az ő havi fizetése. Majd pont a Kik-ből fogok lopni, nem? Még csak kamasz sem vagyok, 30 éves. Nem is feltűnő, legalábbis extrémen nem öltözöm :)

2019. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer beugrottam valamiért a h&m-be, de már jöttem is ki, mert nem találtam, amiért jöttem, konkrétan fél perc nem volt az egész, és még a polcokhoz sem álltam közel. A vén biztonságiőr nő úgy gondolta, bunkón kötelez táskám megmutatására.
2019. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne viselkedjetek úgy, mint aki lopni akar..

Lehet neked az ő havi fizetés összegéből a ruhatárad, de ha nem tudsz normálisan emberek közt, egy boltban viselkedni, akkor ne csodálkozz, hogy rádmennek.

2019. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tudom mi bajod van, mint leírtam vásárolni akartunk de ezek szerint már azt sem lehet, tudok viselkedni és normális ruhákba járok🤣Megkeseredett ember lehetsz.
2019. jún. 23. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért vagy ilyen értetlen?

Ha lenne agyad...

Őt ezért fizetik, ha olyanokat csinálsz, görnyedsz a szekrényhez, meg vihogsz valami másik idétlennel, örülj, hogy nem dob ki a gyászba fuu te..

2019. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!