Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért ilyen flegmák a...

Vajon miért ilyen flegmák a boltokban dolgozó fiatal női eladók? (20-30)

Figyelt kérdés
Bemegyek egy szépségápolási boltba, köszönni nekik luxus, max. egy odavetett heló, ha szerencsém van. Közben árgus szemmel figyel, nem fogom-e majd kirabolni a hihhhetetlenül sokat érő bizniszét. Én elhiszem, hogy az élet szhar, de hogy lehetnek egyes emberek ennyire flegmák? A vevő kérjen engedélyt, ha vásárolni szeretne? Ezek fordítva ülnek a lovon.
2014. febr. 7. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg NE ÁLTALÁNOSÍTS!!! Mert igenis vannak olyan dolgozók, akik szeretik a munkájukat és normálisan el is végzik! Az hogy te most egyszer ezt tapasztaltad és hullára be vagy sértődve, nem jogosít fel arra, hogy másokat ócsárolj. z hogy figyelnek a vásárlóra, nem az ő kitalációjuk. Hanem azok miatt van akik, ingyen szeretnének vásárolni! Mert tudod ha lopnak, akkor azt az eladó fizetéséből vonják le, amikor leltárnál kijön a hiány!!! Na ezen gondolkozz el, aztán károgj.
2014. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Mert mindegyik arról álmodott, hogy majd királylány lesz, elveszi a szőke hencig, erre tessék...

Tisztelet a kivételnek, mert vannak rendesen csajok, de vannak rettenet bunkók.

2014. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Ne általánosítsunk, nem mind ilyen, de tény, hogy nagyon sokan vannak, akik így viselkednek. Tanulni buta, de irigy mindenre, ami él és mozog. Többet akarna, de ereje nincs hozzá, esze sem, annyi alázat peidg nem szorult bele, hogy elégedjen azzal, amije van - ha már nem képes többre vinni.


Pl. örülhetne annak, hogy egyáltalán VAN munkája. Sok munkanélküli ember boldog lenne havi 70 ezerrel is, de nem jut neki semmi.


Nálam ott verik ki a biztosítékot, amikor az üzletbe való belépésemkor alapból letegeznek. Ilyenkor szoktam JÓ hangosan visszaköszönni: Jónapot kívánok! Rögtön tudják, merre van a hazafelé. :)

2014. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Akkor én meg azt kérdezem, hogy miért olyan bunkók a vevők? Bejön az üzletbe (szépségszalon), nem köszön, én igen, az ajtót nem csukja be maga után, pedig kint hideg van, mi pedig fűtünk. Ha valamit nem talál, csak oda vakkantja, hogy hol a kozmetika? Útbaigazítjuk, "jó, akkor 10 percet az erős szoliba". A másik kedvenc:

-Mennyibe kerül 10 perc?

-1150 Ft

-Gumival, vagy gumi nélkül?

Minden napra akad néhány ilyen, nekünk őket is mosolyogva kell kiszolgálni.

2014. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A tegeződét sem ők találják ki.....

Higgyétek már el, hogy minden amit csinálnak, ahogy viselkednek az legtöbbször a vezetőjük utasítása szerint történik. (Jó, ha flegma az természetesen nem...)

De ha tegeződik, az sem véletlen. Ha figyel vásárlás közben, akkor az a dolga. Ha sokszor odamegy megkérdezni, hogy segíthet-e, azt sem a saját szórakoztatásából teszi. De van ahol kifejezetten nem szabad "zaklatni" a vásárlót, ott meg az szokott lenni a gond, hogy miért nem mennek oda.... Mindig mindenkinek van gondja, de megfelelni az összes embernek nem tudnak.

2014. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Azt képzeld el,hogy ez a fantasztikus lelkesedés az évek

múlásával veszít az erejéből,örülniük kellene,hogy van

fix jövedelmük.

2014. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

En pl eladokent dolgoztam, es vannak nagyon hepcias, kötekedö vasarlok. Ök azok, akik elvarjak, hogy ki legyen nyalva a s.ggük, csak mert vasarlok.A fönököm pl mindig azt mondta, hogy nem kell vigyorogni, ha nem akarok.:)

Azt utaltam amikor bejött a gyöker:

-Aggya ma egy marborot! Köszönes nelkül, meg az ajtot is nyitvahagyta.

Amikor kb egy nap a huszon ötödik ilyen bunko jön be, nem nagyon lehet nem flegma lenni.

2014. febr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!