Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom mire vélni ezt a...

Nem tudom mire vélni ezt a beteges viselkedést ismerősömtől. Szerintetek mit akar most tőlem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú sztori. Remélem jó topikba írtam.

21N -30F

Kb. Fél évet voltunk kollégák. Én március óta NEM dolgozok már a cégnél. Részben miatta is felmondtam, mert agyamra ment már a viselkedésével.

Nagyon zárkózott volt mindig a nőci meg nem egy egyszerű eset.

Nincsenek barátai a családját sem kedveli és a többi kollégái is kiközösítették már.

Mindig olyan fóbiája volt, hogy róla beszélnek/röhögnek a háta mögött, leskelődnek, nyomoznak utána. Bármilyen ártatlan viccelődést sértésnek fogott fel és nagyon sokszor sírt. Volt több olyan nap, hogy nem is köszönt vissza senkinek. Engem is többször meg gyanúsított, hogy e-mailezek róla meg lesem a telefonját. Nekem kellett közvetlen mellette dolgoznom. Szóval szabályos paranoia volt amit levágott.

Mióta nem dolgozok a cégnél úgy 2-3 hetente egyszer rám ír meg skypoltunk mi újság.

Nem tagadom, bepróbálkoztam nála, de ő kijelentette, hogy nem akar tőlem semmit. Oks, ezt megértettem elsőre is. Azonban elmondtam neki legyen vele tisztába, részemről férfi - nő barátság nincs.

Egyszer mondta találkozni akar velem hétvégén. OK, találkoztunk. Sajnos másról sem beszélt, csak a sérelmeiről. Hiába próbáltam terelni a témát, egyszerűen semmi másról nem volt képes beszélni. Mondta is hogy őt senki nem érti meg, otthon is sír. A nap végén mondta, hogy nem alakult jól a beszélgetés. Elég tahón elköszönt ("Szia" és hátat fordított).

Azóta is néha elkapja a hév és ugyanúgy rám ír.

Most akkor mit akar? Én vagyok a lelki szemetes?

Ez már beteges, hogy egy ember így éli a mindennapjait.

Valahogy ez már semmiképp sem egészséges.



2019. jún. 8. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Van egy pszichésen beteg nő, akinél bepróbálkoztál, de nem jössz be neki mint férfi. Mi a kérdés?
2019. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Igen, te vagy a lelki szemetese.

Nyomorult vérszívó energiavámpír, hagyd a fenébe. Tiltsd le mindenhonnan.

2019. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez ismerős. A nő szemszögéből. Csak én +10 évesen és azzal a különbséggel, hogy bár a vágy megvan bennem, hogy ha valaki épp szóba áll velem huzamosabb ideig munkán kívül, nem engedek teret neki, állandóan attól rettegek, hogy akaszkodó energia vámpír lesz belőlem. Ezért alakultak ki olyan védekező mechanizmusok nálam, amik mára már teljesen ellehetetlenítik számomra az emberi kapcsolatok kialakulását.

Ez egy elég szr érzés különben. Ha tényleg senki nincs, akivel az ember jót és rosszat megoszthatna, aztán hirtelen jön valaki, akinek lehet, és azt a nyavalyás mértéket olyan nehéz megtartani, mert túl sok érzés gyűlt már fel. Ez kb olyan, mintha valaki ütne egy hatalmas gáton egy kis lyukat, aztán hirtelen összedőlne, átszakadna az a gát.

Megértem a kérdezőt, hogy ez mennyire taszító. Úgy, hogy a másik oldalon állok látom be, hogy valóban gáz. Nem is ítélem el. De a nőt se feltétlen. Mivel nem ismerem az okát, miért ilyen. Lehet tényleg nem véletlen DE kevésbé a saját hibájából van annyira eldobva. Lehet, hogy nagyon is saját hiba. (A folyamatos panaszkodás se biztos, hogy, gyerekkortól van meg, lehet az őt ért hatások nyomán jött ez is.)

Az én esetemben pl ez egy durván egymás hatását erősítő, hosszú folyamat volt, és csak rosszabb lesz az önkéntes magánytól. De legalább azzal nem vádolhat senki, hogy más életét tönkre teszem. A sajátomat meg úgy bszom el, ahogy akarom.

2019. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!