Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék ha a jobb kinézet...

Mit tehetnék ha a jobb kinézetű csajok az eseteim, de velük sosem tudok összejönni már 30 évesen sem?

Figyelt kérdés
Az igényeimet sajnos nem tudom leadni, csak olyannal tudok összejönni akit vonzónak találok, kényszerből, muszájból "jóvan az úgy" módszerrel én nem tudok csak úgy összejönni lányokkal Járt már valaki hasonló helyzetben?Esetleg fejlesszem magam valahogyan hogy esélyem legyen?Nem vagyok dagadt, és nagyon nagyon ronda srác, bár nem is egy Brad Pitt.
2019. jún. 23. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem vagy dagadt és "nagyon nagyon ronda" az már egy jó kiindulópont, főleg, hogy láttam már elég érdekes kinézetű embereket összejönni szép lányokkal. Ha a külsődön akarsz még javítani akkor eljárhatnál kondizni, az lendítene a magabiztosságodon is, ami pedig szerintem a legfontosabb dolog. A magabiztosság ugyanúgy szépíti és vonzóbbá teszi az embert mint ahogy a bunkóság/tudatlanság csúfítja.
2019. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Valaki egyszer azt mondta, hogy soha ne mondd, hogy soha. Talán igaza lehet, talán nem...
2019. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a belső tulajdonságaimat, vagyis a beszélőkémet kéne fejleszteni valahogy, úgymond "tudni eladni" magam.
2019. jún. 23. 23:05
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
A kérdést mintha én írtam volna, engem is piszkálnak családtagok így közel a 30-hoz, hiába mondom nekik hogy nem fogok a pénztárossal ismerkedni mert kedves velem, és van rajta pár 10 kg felesleg. Inkább megöregszem egyedül.
2019. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha 30 évesen is ezt a válogatást játszod akkor elég gáz vagy... Összejössz az első nővel akivel jól megvagy, megdugod és családot alapítasz vele. Lehetőleg csórót, hogy ki legyen szolgáltatva neked, ha elhagy éhen dögöljön, mert akkor nem fog elhagyni.
2019. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, nagyon nagyon nem ezt mondtam. De ha valakiben semmi pozitívumot nem látok amikor ránézek először akkor azzal sajnos nem tudok mit kezdeni. Most nem a szőke pláza cicababákra gondolok hogy azokat várom, de egy bizonos szint alá nem tudni adni sajnos.. Pedig a személyiségen lehet változtatni, az lehet a kulcs, nem?
2019. jún. 23. 23:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Tudnal kepet linkelni az eseteidrol?

Vagy olyanokrol akik mar nagyon nem?

Igy konnyebb lenne feltarni a problemat

2019. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

Mit tanácsolok én?

Járj el edzeni, fejleszd magadat, különböző könyveket olvass a nőkről és egyébb hasznos dolgokról.

2019. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Ezzel csak az a gond, hogy mindenki a jobb kinézetű csajokkal akar összejönni, csak nem mindenkinek jut. És akkor még a belsőröl ami hosszabb távra ugyanúgy fontos nem is beszéltünk.
2019. jún. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
abszolút jogos, jót írtál.
2019. jún. 24. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!