Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt hogy ellenem...

Miért érzem azt hogy ellenem van a világ és hogy semmi se akar olyan könnyen összejönni mint másnak? És miért van az hogy a sok szar után jön még több?

Figyelt kérdés
Tele van már a tököm mindennel.Nem érzem magam teljesnek és elégedettnek ebbe az elcseszett és életbe ! Nem akar össze jönni az álmom amit el szeretnék érni vagy legalábbis nehezen. Mihez kezdjek magammal igy ?? (A beszólogatós kommentektől kíméljetek)
2018. aug. 12. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Én utoljára 30 éve voltam ilyen hisztis,amikor a Simsonom nem indult első rúgásra.

Mi az álmod?

2018. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, tudom, hogy sok ilyen "csak akarni kell" meg "csak kitartás kell" meg hasonló szép-kép-szép-jelmondat motivációs képet találni a weben, de azért a világ nem ilyen egyszerű. Ha kemény fába vágod a fejszéd, akkor sokat kell dolgoznod, mire jutsz valamire. De bizony van olyan fa, amit a te fejszéddel nem lehet megmunkálni, vagy tovább tart, mint egy emberélet. Vagy meg lehet munkálni, csak a sok-sok erőfeszítés után csak egy kis örömöd lesz benne.


A javaslatom az, hogy gondold át a céljaidat. Legjobb tudásod szerint keresd meg azokat a célokat, amik "ár-érték arány" szerint a legjobbak. Nekem például biztos nem lenne jó cél, hogy könyvtáros legyek, mert bár nagyon szeretem a könyveket és örömöm lelném benne, de képtelen vagyok megjegyezni dolgokat, ezért iszonyatos mennyiségű munkát kéne befektetnem, hogy minden könyvnek megtaláljam a helyét, és hogy mindenkinek jó tanácsot tudjak adni, aki segítséget kér. Pénztáros sem lennék sosem, mert elrontanám a visszaadást minden harmadik vásárlónál, és a nap végén mindig hiánnyal zárnék, akárhogy is koncentrálok. De máshoz meg van tehetségem.


Olyan is van, hogy neked sose dob 6-ost a "természet", de azért ez ritka, inkább magadba kell nézni, hogy mit csinálsz rosszul. Ha van egy igaz barátod, őt érdemes megkérdezni - de készítsd magad fel jó előre, hogy ne harapd le a fejét azért, amit mond, mert lehet, hogy nagyon felkavaró lesz, vagy komoly sértésnek érzed elsőre.

2018. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.
2018. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!