Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzi némelyik férfi még...

Miért érzi némelyik férfi még mindig a "teremtés koronájának" magát?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Amiért sok nő körül ugráltatja magát.
2019. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%

Csak a férfi princípium képpes olyan szellemi alkotásra, amely meg tudja rengetni a világunkat. Newton, Darwin, Einstein. A nők sok tekintetben egyenrangúak a férfiakkal, de ebben nem.


Ha belegondolok, a szellemi horizontomat minőségi értelemben csak férfiak tágították. Azok voltak életemben a legjobb pillanatok, amikor megtanítottak másképp nézni ugyanazt. Hogy milyen a világ, azt csak férfiaktól lehet megtudni. Hogy milyenek valójában a nők, azt is. A nők igazából el vannak foglalva magukkal, meg azzal, hogy hogyan csábítsák és manipulálják a férfiakat. Ezen kívül sok nem várható tőlük.

2019. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Gyenge és felesleges próbálkozás még egy nemek háborújára.
2019. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert ez kell ahhoz hogy érvényesüljön az élet minden területén, a csajozásnál is, ha nem érzi így magát depressziós, impotens lesz.
2019. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Mert az vagyok😎
2019. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Miért, ki a teremtés koronája?

Te?

Ezek szerint te jobb vagy náluk, ha ezt így látod?

Miben vagy jobb, mesélj...?

2019. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Azért mert minden dolgot,ami nagyon hasznos/szükséges férfiak csináltak. :D


Épületek,hidak,gépek,elektronikus eszközök stb.

2019. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert azok.
2019. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Hú,de le fognak pontozni a lúzerek...

Na szóval,egyéni teljesítmény hiányában,találnod kell valamit,amivel dicsekedhetsz.Ez lehet a nemed/bőrszíned/vallási felekezeted/nemzetiségi hovatartozásod/szexuális beállítottságod/életkorod(ha elég öreg vagy)/a felmenőid teljesítménye(nemesi ill. gazdag családoknál).A lényeg az,hogy neked ne kelljen hozzá csinálnod semmit.

Ennek alapján én(heteroszexuális,fehér,ateista,magyar férfi)ötszörösen felsőbbrendű vagyok,csak mert megszülettem.(Kár,hogy nem hiszek ebben a hülyeségben.)

Ha elég frusztrált/primitív valaki,akkor el is hiszi a dolgot.(Rosszabb esetben ideológiát gyárt hozzá,követőket gyűjt,és háborút robbant ki.)

Szerencsémre,engem férfinak neveltek,így csak az egyéni teljesítményben tudok hinni.

2019. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!