Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem vérlázító...

Szerintetek nem vérlázító hogy egy fiú aki asspergeres ingyen utazhat illetve 90 al vonatkozik mikor semmi nem is látszik rajta?! A jegyei is kiválóak egyedül magatartás bajai voltak de már 18 éves és már az sincs.

Figyelt kérdés
Soha nem mondanád meg róla
2019. jún. 26. 09:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Hát az én véremet nem lázítja

Én örülök inkább hogy egészséges vagyok

2019. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
B*szki ő is az , ráadásul fel is fogjak venni az egyetemre mivel kitűnően érettségizett
2019. jún. 26. 09:47
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Én emiatt riadok fel minden éjszaka.
2019. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Attól,hogy te hülye és rosszindulatú vagy,még nem változik semmi,de ennél nagyobb gondod sose legyen.
2019. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
És mit irigyelsz tőle? Az ingyen utazás? Vagy a jó jegyeit? Nekem is van olyan bajom, amit nem mondanának meg, mivel kívülről nem látszik. És még kedvezményt se kapok érte sehol sem. De nem is érdekel, attól sem múlna el.
2019. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt hogy a semmire kapja . Mivel semmi baja . Én sztem nem is aspergeres. Csak szótlan volt gyerekként meg kiment az óráról meg játszott Irán magában .... erre aspergeres lett és azóta mindenbe. Kivételeztek vele . Pl érettségin is több ideje volt atb mi meg szivhattunk. Lehet nekem is majom Kodni kellett volna ? Basszus a gyerek már partikat szervez tudod mikor aspergeres? Az asperger az autizmus. És az nem szervez partit
2019. jún. 26. 09:56
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Inkább örülj, hogy neked nincs semmi bajod.

Nem zavar, hogy pl az Asperger-szindrómás ingyen utazik. Mert nem tehet róla. Sokkal jobban zavar, hogy ha valaki alkoholista akkor lerokkantosíthatják és rokkantsági járadékot kap. Mert arról viszont tehet. Nem is kicsit.

2019. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom, Te orvos vagy, hogy ennyire tudod, hogy semmi baja :D Nem minden probléma látszik kívülről.
2019. jún. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Arrol van fogalmad hogy az aspergert SZAKEMBER allapitja meg? O nem az alapjan az,amit te itt elmeselsz rola. Egyebkent meg miert nem a magad dolgaval torodsz? Az ilyen emberek nekem sokkal jobban szurjak a szemem,mint h ki mennyiert utazik a vonaton
2019. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha szerinted a "semmire kapja" akkor menj el pszichiáterhez és mondd el neki, hogy van egy ilyen ismerősöd és Te is szeretnél a "semmire" ilyen utazási kedvezményt. Ő majd elmagyarázza mivel jár az Asperger-szindóma. Mert az, hogy te nem látsz valamit, meg szerinted nincs az nem jelent semmit csak azt, hogy irigy vagy egy olyan semmiségre mint az utazási kedvezmény (amiből diákként Te magad is részesülsz).
2019. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!