Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek a tipikus gazdag 50-60...

Ezek a tipikus gazdag 50-60 éves vénasszonyok, akik drága városi terepjáróval (BMW X5, Audi Q7) szaladgálnak, vajon mi lehet a szakmájuk?

Figyelt kérdés

Van a környékünkön egy ilyen tipikus +50-es vénasszony, aki egy GLE Mercivel jár mindig. Nem egy Sophia Loren kategória (a pénze miatt azért igényesen öltözködött) tehát kizárható, hogy a férje autója legyen figyelembe véve, hogy az ilyeneket a sugardaddy-k általában időben lecserélik egy finom csinos egyetemista lányra. Szóval nem egy eltartott nőszemély lehet, mert mindig látom munkából hazajövet minden délután. Viszont gondolom jó sok pénze lehet, de nem tudom, hogy ilyen késő- középkorú nőknek vajon miből lehet ennyi pénze? Már több ilyen vénasszonyt is láttam korábban drága autókban és rohadtul érdekel, hogy nekik milyen úton-módon jött be így az élet.


Negatív hozzászólók kíméljenek! Köszi.



2019. jún. 26. 16:05
1 2
 1/19 Mihago ***** válasza:
95%

Negatív hozzászólók, mi? Te meg itt vénasszonyozol meg irigykedsz mások kocsijára.


Bármily furcsa, vannak nők, akik karriert építenek és jó pénzt keresnek. Manapság ilyen már előfordul. Nem tudom, te milyen ótvar parasztfészekből másztál elő, ott biztos még láncon tartjátok a nőket, de nálunk nem szokás.

2019. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nevezhetnéd idősebb hölgynek. Te sem örülnél, ha azt gondolnák rólad hogy egy irigy, népművészeti cserépedény vagy.

Pedig az vagy.

2019. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát pedig rengeteg ilyen nő van, akinek a férje gazdag, vagy miután meghalt, egy vagyont örökölt tőle. (én is ismerek ilyet) Az is lehet, hogy ő dolgozott meg a pénzért, vagy jókor volt jó helyen, szóval erre nincs egységes válasz.
2019. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Üzletasszony, vagy férj gazdag, bármi lehet, de én azt tudom javasolni, hogy eziránti túlzott figyelmedet valamilyen produktív tevékenységbe fordítsd, azzal csak jobban jársz, esetleg jobban is érzed magad, találsz lehetőségeket, nem gondolsz olyan dolgokra, melyek felháborítanak stb.
2019. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó elnézést hogy indiszkrét voltam. Akkor felteszem másképp a kérdést: tudnátok felsorolni olyan szakmákat/pénzkeresési formákat, amivel egy 50-es éveiben járó HÖLGY meg tud magának venni egy 20-30 milliós SUV-t?
2019. jún. 26. 16:22
 6/19 A kérdező kommentje:

"én azt tudom javasolni, hogy eziránti túlzott figyelmedet valamilyen produktív tevékenységbe fordítsd, azzal csak jobban jársz"


Azt se tudom hol kezdjem el vagy hogy milyen lehetőségeim vannak. Gyakorlatilag bejárok egyetemre és gőzöm sincs mi lesz a jövőmmel, mert teljesen vakon vagyok, hogy nekem milyen lehetőségeim vannak meggazdagodni.

2019. jún. 26. 16:23
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ismerem az életet, akár egy egyszerű fodrász vagy műkörmös is lehet, netán több üzlethelyiségét bérbe adó üzletasszony vagy bármi/bárki.
2019. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Könyvelő, ingatlanközvetítő, bróker, orvos, MLM-es kereskedő, ügyvéd, üzletkötő.
2019. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#7: Hát műkörmösként/fodrászként elég komoly tarifákkal kellene dolgoznia ahhoz, hogy napi 8 órás munkaidővel (minden délután pontosan ugyanabban az időpontban látom hazajönni) egy 20-30 milkás kocsit tudjon megvenni és fenntartani. Nekem van fodrász ismerősöm, de ő szinte éjjel nappal dolgozik (amúgy elég nagy fizuval) és "csak" egy 6 milliós autója van.
2019. jún. 26. 16:32
 10/19 A kérdező kommentje:
#8: Igen ezek valóban tipikus női szakmák. Főleg a könyvelő meg az ügyvéd. És az életkorából kiindulva vszeg már régen kezdte és így elég nagy ügyfélköre lehet. De az MLM-es kereskedőt is simán el tudom képzelni ezekből a sunyi +50-es tenyeres-talpas daeurolt hajú zsivány spinékből (mint mondtam nem egy Sophia Loren kaliberű MILF).
2019. jún. 26. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!