Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen találtad meg a...

Hány évesen találtad meg a hivatásodat? Göröngyös úton vagy simán ment? Honnan tudtad, hogy ez az, ami kell neked?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Aknakereső pályán találtam meg...
2019. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Elég göröngyös az odavezető út..
2019. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nem találtam meg, miközben már kifutottam az időből (74 évesen). Sok mindent kipróbáltam, de hát vannak objektív tárgyi és gazdasági körülmények és munkatársak-főnökök. Ha valamit szeretsz csinálni és sikereid is vannak, azt az irigyeid nem nézik jó szemmel, de a főnökeid sem mindig.

Azt szűrtem le az egészből, hogy az embernek saját magának úgy kell megelégedettnek lenni a számára egyébként minden szempontból kielégítő munkával, hogy emellett legyen olyan hobbija (esetleg több is), ami biztosítja a megelégedettségét akkor is, ha a munkája megszűnik ill. kénytelen váltani valami kevésbé kedveltre.

2019. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán megtaláltam, bár nagyon sanszos, hogy már későn. :(


Túl sok (főleg technikai, esetleg tudományos) dolog érdekel. Nem tudtam közülük választani gimi végén.

Ezt rontotta tovább a borzalmasan rossz koncentrációs készségem, a görcsösségem, hogy butának tituláltak, a kishitűségem, egy pályaválasztási tanácsadás és a műszaki érdeklődésem ellenére nem a legjobb logikai készségem (ez javult).


Így hát tévutakon jártam.

Gimiben már belekóstoltam, azóta bennem motoszkált, tavaly nyáron bevillant, hogy meg kellene próbálnom, aztán belekezdtem és tényleg megtetszett. Főleg idén január óta tolom igen keményen.


Szerintem tényleg nekem való.

Hogy lesz-e belőle valami? Szerintem nem. :(

2019. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem nagyon találtam és szerintem nem is fogom.

25/f

2019. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem egyszerű, az egészet befolyásolja a munkaerőpiac és a vállalkozási kedv.
2019. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!