Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Göröngyös út a kockahasig,...

Göröngyös út a kockahasig, segítség, hogy tovább tudjak haladni?

Figyelt kérdés

Bocsi a költőien megfogalmazott kérdésért, szóval csak pár hónapja kezdtem kondizni, meg hasonlók, most 3-4-nap súlyozás (ebből 2 nap bodyweight általában) 2-3 nap kardió (ebből 1 néha 2 úszás, próbálok inkább high-intensity interval training-et inkább nagyrészt beiktatni), most vagyok 56kg, 175cm, 22/F, étrendben mindig a napi kalóriaszükséglet alatt vagyok úgy 200-300-al, viszont a napi 110-120g fehérje simán megvan, (itt az Athlean-X mealplan-t követem, eddig bevált) Kérdés, jelenleg hol állhatok testzsírszázalékban, illetve folytassam-e ezt az étrendet esetleg változtassak, a kalóriabevitelt növelni talán, egyéb tanácsot is szívesen fogadok!

Képek

[link] [link]



2016. aug. 29. 12:19
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Előbb növelj tömeget kalória pluszos étrenddel, mert nincs még izom. Utána majd szálkásítasz.
2016. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

bocs, rosszul linkeltem

[link]


[link]

2016. aug. 29. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz. Menny fel egy 80kilora es utanna mehet a dieta
2016. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen izomból híján vagyok, edzésterven kell változtatnom bármit, esetleg kevesebb kardió vagy ilyesmi?
2016. aug. 29. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Tobb kaja
2016. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 év tömegelés, majd kb 3-4 honap pucolás, és már kész is
2016. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!