Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az introvertált, otthonülős...

Az introvertált, otthonülős emberek (főképp fiatalok) nem aggódnak azon, hogy életük legszebb éveit töltik a 4 falon, amikor annyi szuper nyári program és élmény várja őket?

Figyelt kérdés
Fesztiválok, bulik, strand, csupa-csupa olyan program, amely a fiatalság meghatározói. Akik otthon gubbasztanak, és döglenek a gép/tévé előtt, könyvet olvasgat, azok néhány év múlva mire fognak emlékezni majd, mint pozitív élmény?

2019. jún. 27. 13:28
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Nem a 4 falon, hanem a 4 fal közt, elírtam :-)
2019. jún. 27. 13:28
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Az extrovertáltak miért nem tudják felfogni, hogy ami nekik jó élmény, az mások számára lehet, hogy egyáltalán nem élvezetes?
2019. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Én személy szerint otthonülősként szívesen kimozdulnék, csak sosincs kivel, nincsenek barátaim. Szerintem pár év múlva kicsit bánni fogom, hogy tinédzser koromban nem ért több élmény.
2019. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mást jelent a pozitív élmény. Egyébként pedig nem csak az a két véglet létezik, hogy végig bulizod az életedet vagy pedig bent poshadsz a 4 fal között. Ez azért elég erős előítélet. Az otthonülős emberek is kimozdulnak otthonról, hidd el.
2019. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
98%
De miért lenne kötelező kimozdulni otthonról ahhoz, hogy jó élményeket gyűjtsek? Ha elolvasok egy könyvet vagy festek egy képet, arra ugyanúgy jó élményként fogok visszagondolni később, mint te arra, hogy tombolsz a koncerten.
2019. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy jó könyv vagy egy jó film több kultúrális élményt ad, mint valami fesztiválra, ami körülbelül annyiból áll, hogy ki tudja magát mélyebbre inni.

Ez fiatal vagy és buliz és hasonló dolgok szerintem erőltett.

Senkinek az élete nem lesz több vagy kevesebb attól, hogy mondjuk nem megy el kötelező jelleggel bulizni.

2019. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%

#6-ssal kell egyetértsek, nem vagyok introvertált, de az eszement bulizás és táncikálás nem az én stílusom, ezért inkább otthon olvasok vagy kockulok.


Csak futni szoktam kint. Séta már unalmas. Milyen egyéb normális programot tudsz ajánlani?

2019. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

És melyiket meséled majd el szívesen?


Hogy volt egy fesztivál, sok-sok dögös csajjal, piával, zenével és tombolással, vagy hogy megnéztél egy filmet/sorozatot?

2019. jún. 27. 13:48
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Én most nem tudom, hogy mennyire számítok introvertáltnak, de inkább annak mondanám magam mintsem extrovertáltnak. Inkább itthon ülök, mintsem hogy fesztiválokra és bulikra járjak. Sok ember, alkohol, meg minden vacak, amit én nem élvezek.


Vannak azért barátaim, szoktam velük kijárni, de sosem bulizni. Szeretek sorozatokat nézni, könyvet olvasni, stb. Nekem ennyi elég. Néhány év múlva pedig majd emlékszem arra, hogy nem ittam magam a sárga földig, mint sok más ismerősöm. :)


Amúgy hidd el, aki nem bulizós típus, az se feltétlen arra fog visszaemlékezni pár év múlva, hogy "áh, nem buliztam, mikor még fiatal voltam". A nem bulizós típusú embereknek is meg van az, ami boldogságot okoz, és amire visszaemlékezhetnek majd.

2019. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbit. Mikor sikerül már végre felfogni, hogy szétbulizni az agyad sok piával nem menő? De ha neked ez kell, menj, nem állít meg senki. Én a könyveket választom. És vannak barátaim, eljárok néha kávézókba, vásárolni velük, csak nem ez a kedvenc időtöltésem. Párom is van, működőképes fiatal felnőtt vagyok.
2019. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!