Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki, akit 4 hónap után...

Valaki, akit 4 hónap után kínkeservesen próbálok elfelejteni, véletlenül rám ír és ez nagyon sza. L esik. Az élet tényleg ilyen szem. T? Miért van az, hogy próbálsz elfelejteni valakit és folyton ilyenek történnek?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy ma sajnos mielőtt bealudtam délután rá gondoltam,erre megtalál.Már nagyon elegem van.Próbálom élni az életem, és amikor azt érzem,hogy már nem gondolok rá akkor bammm... történik egy ilyen eset.Nem nagyon szeretnék részleteket írni,mert így is baromira fájdalmas az egész,el is ba..ta az estémet.Annyit akarok csak kérdezni,hogy az élet tényleg ennyire kegyetlen?Mintha azt akarná,hogy ne felejtsem el.Olyan nagy kérés lenne tőlem az élethez,hogy legalább,ne juttassa úton-útfélen az eszembe.Szeretnék boldog lenni.Tényleg véletlen írt rám,nem tudta,hogy én vagyok.Tudna valaki valami pozitívat mondani,vagy én nem tudom.Bármit.
2019. jún. 28. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mindenhonnan, hogy ne emlékeztessen a rosszra. Az idő segít majd.
2019. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár az én sztorim nem fog vígasztalni, de közösséget vállalok veled. Volt itt egy srác akivel sokat beszélgettem, komolyan is gondolkoztam vele, de volt mindig egy furcsa negatív érzésem vele kapcsolatban. Összevesztünk, kibékültünk és a békülés után írt egy másik válaszom után, nem tudta hogy én vagyok és igen, akkor leesett hogy mindenkinek ezt írja... szrnak szr de ilyen az élet.
2019. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!