Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált emberektol...

Introvertált emberektol kérdezném elsosorban, titeket szokott zavarni, hogy korulottetek mindenki beszelget, duruzsol (pl. strandon), de ti csak csendben ultok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Sokszor zavar,feszelyez,hogy minekunk nem jár a szánk folyamatosan,mint a tobbinek.Az lenne a normális,hogy mindig beszélunk?Mi inkább lazulunk,elmálkedunk,szunyokálunk a gyogyfurdoben,nem dumálunk feleslegesen,csak ha fontos mondanivalonk van.
2019. jún. 29. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább egy baráti-kollegákkal történő beszélgetésnél szokott előfordulni velem, míg a többiek "bullshitelnek", addig én nem szólalok meg, illetve nem tudok/akarok(?) beleszólni a dolgokba (vagy akár egy idegennel szóba elegyedek, nem tudok nagyon mit mondani, hisz nincs mit a részemről). Néha zavar, de egyre kevésbé. Strandon, vagy idegenek között nem érdekel túlságosan.
2019. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok introvertált, feleségem sem, de a strandra mikor megyünk én bevágok 1 sört és lesek ki a fejemből egész nap, imádom.
2019. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem, mert nincs párunk, és nem járunk strandra.
2019. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem kicsit zavar. Sőt. Mert félek, hogy a párom viszont szeretne beszélgetni, és így unalmasnak tart, vagy azt hiszi, kínos a csend. Szeretnék ilyenkor mondani valamit, és fel is szoktam dobni random témákat. Őszintén, még sose jelezte, hogy zavarná a csend, mert ő se az a nagyon beszédes típus, csak az előző párom extra extrovertált volt, és csak belőle tudok kiindulni. De majd meglátjuk, mi lesz. Strandra pedig nem járok.
2019. jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
40%

Akinek van párja és strandra jár az nem introv.

Én az vagyok és se párom se strand.

Ha nekem fizetnének se mennék soha strandra nemhogy még én perkáljam a belépőt és nézzem a sok tehenet meg puját.

2019. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt vannak olyan helyzetek, amikor zavar a hosszas üres locsogás a tipikus szószátyár emberektōl, akik a semmirōl olyan sokat tudnak hadarni. Az emberek többsége nem zavar, akik szeretnek beszélgetni.


Másrészt vannak olyan helyzetek is, amikor ùgymond “velem van a baj”, ideges állapotomban zavar a zajos környezet, ilyenkor nem “hibáztatok” senkit, inkább magamat igyekszem lenyugtatni, vagy keresek egy csendesebb helyet.

2019. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na,kedves utolso,ezzel vitaba szállnék,már vártam is,hogy valaki belekot...itt a Gyk n ez szokás.


Neked mi az elképzelésed az introsagrol?

Az nem egyenlö azbembergyulolo remetevel,vagy a pszichopatával,antidzociálissal...olvads utana...

Ai introvertrált ember befelé él,nem kifelé,nem érez késztetést,hogy minden gondolatát megosdza,es keves embernek nyilik meg.A társaségi események nem toltik fel,inkább leszivják az erejet.


Miért is ne lehetne egy intronak párja?Gyerekei,családja,azért mert zárkozottabb?

Miért is ne mehetne,strandra,gyogyfurdobe,ha szereti a vizet??

Képzeld,még rokkoncertre is játunk!!!


Zavar a tomeg,de kibirjuk,az eldo sorbsn állunk,éd csapolunk,a hátunk mogott levo tomeget nem is látjuk....


Strandra,furdobe,csak hétkozbe megyunk,mikor nincs nagy tomeg,hétvégén,unnepnap soha,a tomegnyomort utáljuk mindketten.


Ja,es 34 éve élek párkapcdolatban

2019. jún. 29. 09:34
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elutési hibákért,telorol irtam...mielott még ebbe id belekot valaki...
2019. jún. 29. 09:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolso elottinek irtam,kozbe más is irt,mig potyogtem..:)
2019. jún. 29. 09:37
 10/11 anonim válasza:

"Neked mi az elképzelésed az introsagrol?"



Pontosan tudom mi az introv köszönöm a felvilágosítást de anno az egyetemen még szigorlatoztam is pszicho és ped tárgyakból.

2019. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!