Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mertek nagy dolgokat...

Ti mertek nagy dolgokat megpróbálni az életben?

Figyelt kérdés
Sokszor elhatározok valamit, hogy megvalósítom, aztán hónapokig azért élek, dolgozok, hogy azt megvalósítsam. De mikor odakerülök, hogy na akkor itt az idő, akkor mindig megfutamodok. Úgy vagyok vele, hogy hát, majd megpróbálom máskor. Például van egy munka, ami afféle álom volna a számomra, egy éve már azon vagyok, hogy megvalósuljon. Most viszont, mikor elérkezett az idő, hogy elmenjek az interjúra, félek, hogy úgysem sikerülne, és, hogy ezzel vége lenne a jelenlegi megszokott kis életemnek, és ez egy vadonatúj életet eredményezne.

2019. jún. 29. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

én igen és nem csak próbálni hanem el is érem ezeket

ha megfutamodsz az utolsó pillanatban, akkor szinte feleslegessé teszed azt amit addig tettél

2019. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ne félj, mert soha nem jutsz előre, ha mindig a félelmeid fognak irányítani.

"Egyetlen állandó a változás maga." Hérakleitosz

Merj nagyot álmodni.

Nézd meg a Titok című filmet a youtube-on, jót fog neked tenni. :)

Higgy magadban, képes vagy megvalósítani álmaidat. :)

2019. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egyszerű álmaim vágyaim voltak, amibe a pénz is beleszólt mondjuk, de eljutottam az adott helyre, és megvettem azt amire mondjuk gyerekkoromtól várok.
2019. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne állítsd be nagy dolognak az álmaid. Ha ilyen hatalmas hűhónak látod őket, amit kemény dolog elérni, akkor könnyen ijesztőnek is tűnhet. Akármit elképzelsz, ne éld túl magad benne, ne pörögj rá teljesen, hanem próbáld meg egyszerű, mellékes dolognak is látni. Akkor nem lesz benned ilyen félelem.


Van aki leszarja az interjút, és lazán megcsinálja, mert félvállról veszi. Ilyenek a nagy nőcsábászok is, nem aggódnak azon hogy sikerül -e vagy sem, lazák tudnak lenni, ami vonzó.

De ha úgy látod hogy húha, most kérdezni fognak az interjún nagy dolgokat, vagy hogy a lány akit leszólítasz hihetetlen és elképesztő, akkor a fejedbe felbukkanhat az a kérdés hogy te biztos képes vagy -e erre.


"hogy ezzel vége lenne a jelenlegi megszokott kis életemnek, és ez egy vadonatúj életet eredményezne."

A kis életednek sosem lenne vége. Nem lenne egy vadonatúj életed, amely idegen számodra, vagy amit nem akarsz. Bármiből bármikor kiléphetsz, és te döntöd el milyen a kis életed.

2019. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, merek, egyszer tudod elfogynak a máskorok, és akkor marad a mi lett volna ha...? de az már a halálos ágyon. Nem az éeltre készülsz ép, csak hogy tisztázzuk, te éppen most élsz, ez nem próbakör.
2019. jún. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!