Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes személyek mire fel...

Egyes személyek mire fel nagyképűek, flegmák, lekezelőek, bunkók?

Figyelt kérdés

Általánosságban: mikor beszélsz valakinek nem néz rád, előveszi a telefonját, mondasz valamit nem válaszol, köszönésnél csak kezet fog, hátat fordítva motyog valamit.


Értem én ezeket a következő személyekre: orvos, autószerelő, gyári munkás, bolti eladó, kertész.

Félre értés elkerülése végett, ezek a szakmabeliek a környezetemben vannak, és nem azt akarom mondani, hogy mindenki ilyen személyiségű.


2019. júl. 1. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak rád nem kíváncsiak, mert a felsorolt foglalkozások közül egyik esetben sem találkoztam még soha ilyennel.
2019. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
El van foglalva a saját problémájával, vagy ilyen a mentalitása. Szerintem környezetedben sem a szakma határozza ezt meg.
2019. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se találkoztam még az általad felsorolt foglalkozású emberek közül ilyennel.

Egyébként a nagyképűség egy tulajdonság, nem foglalkozás függvénye. Akkor pl. a flegma kiscsajokat hova sorolnád, akik még középsulisak?


Sok oka lehet, de miért nem kérdezel rá, hogy miért viselkednek veled így? Mi honnan tudhatnánk ezt?

2019. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mert sajnos nem tehetem meg hogy nem állok szóba a háziorvosommal, a szerelővel, a gyári munkás szomszéddal, az egyetlen kisbolt eladójával a környéken és a kertészünkkel, aki rendbe vágja havonta a kertet.


Az említett tízen éves kislányokkal megtehetem hogy nem állok szóba, ha nem akarok. Csak az alapvető intelligenciát hiányolom ezekből az emberekből...csak tudnám hogy mire fel ez a viselkedésük.

2019. júl. 1. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt pont az avapvető intelligencia hiánya okozza. Nézz meg egy ilyen ember, általába látszik is a fején, hogy sötét.
2019. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában az extrovertáltak ilyenek, mert ők tökösebbek, mint mások.
2019. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!