Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell sok embernek...

Miért kell sok embernek szidni a kamaszokat, ha Ők is voltak egykoron azok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenki viselkedett úgy, mint a mai kamaszok.

Csecsemő is voltam, mégis idegesít, ha elkezd mellettem bömbölni egy.

2019. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igaz. Voltam kamasz. Csak mondjuk én viselkedni is tudtam.

Pl az alap, hogy buszon leveszem a táskám, próbálok kinézni (és látni is) a fejemből, nem ugatok vissza a felnőtteknek, ha jogosan sérelmeznek valamit, és igyekszem nem idegesíteni a környezetem se hangoskodással, se hangos zenével (főleg nem bluetoothos hangszórón). Mondjuk ezeket felnőttként is pont ugyanígy csinálom. Bizonyára én vagyok a legnagyobb weirdo.

2019. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 Ez igaz. De ugyanígy vannak paraszt felnőtt emberek is. Általában az ilyen emberek kamaszkorban válnak ilyenné.


Ugyan ilyen kamaszok voltak 10,20 éve is. Vegyes a társaság.


Én is volt,hogy visszaszóltam,ettől függetlenül összességében udvarias ember voltam,az is maradtam.

2019. júl. 1. 20:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Fiatal vagyok és elmondhatom magamról, hogy utálom a fiatalokat!

Miért? Mert százszor többet tapasztaltam és éltem át, meg értem el, mint a velem egykorúak többsége!


Mert a béka feneke alól indultam, nulla szülői támogatással, hátrányos helyzetűként nevelkedtem fel. Most pedig dolgozom, tanulok, fejlesztem magam és azzá az emberré válok, akinek lennem kell. Becsületes, dolgos és példaértékű emberré. Sose érhet a nyomomba olyan valaki, aki még csak viselkedni sem tud. Ezért utálják sokan a kamaszokat. 19/f

2019. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 A Te valaszod alapjan minden kamasz,viselkedesi problemas. Mas ember is hatranyban elt sokaig,megsem a kamaszok erte a hibasokm
2019. júl. 1. 20:54
 6/11 anonim válasza:
62%

#4-es Te mi alapján ítéled el a fiatalokat? Te ismersz mindenkit? Kétlem.


Te szimplán beképzelt vagy. 19 évesen még gyerek vagy,nincs elég élettapasztalatod.

2019. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Vannak emberek, akik csecsemőkorukban sem sírtak. Kisgyerekként sem hisztiztek meg toporzékoltak. Gyerekkorukban sem ordítoztak meg rohangáltak. Kamaszkorukban sosem ittak, cigiztek vagy buliztak. Felnőttként is kötelességtudóak, dolgozni járnak, évente két nyaralás, vagy kijarnak a telekre, este tévé, néha sör vagy bor, és ennyi. Engedjétek meg nekik, hogy szidják az összes többit, akik nem így élnek! Ez maradt nekik, ne akarjátok már elvenni tőlük!
2019. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Minden idősebb generáció szidja és szidta az adott kor fiataljait, nem kell nagyon agyalni ezen.
2019. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Már időszámításunk előtt is találtak olyan papiruszokat, amin "ezek a mai fiatalok" típusú szöveg volt feljegyezve.
2019. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Lol
2019. júl. 1. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!