Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MBTI személyiségteszt alapján...

MBTI személyiségteszt alapján ENFPből INFP lettem. Ez azt jelenti, hogy megváltoztam, ugye?

Figyelt kérdés
Néhány éve kitöltöttem a tesztet, és ENFP lett, ami abszolúte illet is rám. Most is kitöltöttem, és sok minden valós, amit ír, de már INFP jött ki. Nekem nem tünt fel, hogy változtam volna, de ezekszerint akkor mégis? Vagy butaság az egész teszt?
2019. júl. 2. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

A típusok között van átjárás, az eredmény attól is függ, hogy épp milyen hangulatban vagy. Lehet, most kicsit magadba fordulóbb voltál és így jött ki az eredmény. Az I ugye az introvertáltat jelöli.

Nem szabad ezt kézpénznek venni

2019. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Nincs a tipusok közt átjárás. Olyan nincs hogy tavaly extrovertált voltál de idén introverttáltá váltál. Vagy ilyen vagy, vagy olyan. A pillanatnyi hangulatod függvényébe kicsit máshogy töltöd a tesztet de a tipusod nem tud megváltozni. Ez igaz a többi kognitív finkcióra is.


Egy INFJ

2019. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A teszt helyett inkább a kognitív funkciók tanulmányozásával "állapítsd meg" milyen típus vagy. Szerintem így sokkal pontosabb. Ha a tesztet hangulattól függően kicsit másképp töltöd ki, rögtön más típust kapsz akár.

Gondolom 16personalities tesztet töltöttél ki. Az a gond, hogy ezek a tesztek egyáltalán nem veszik figyelembe a kognitív funkciókat, csak a betűkkel foglalkoznak.


Kb így:


Inkább hetekig otthon ülsz a sötétben sírva, amíg a kedvenc könyved 10. alkalommal olvasod újra? - Introvertált


Inkább minden nap bulizol az 50 legközelebbi barátoddal, és sosem vágysz magányra? - Extrovertált



Én a 16p tesztet többször is kitöltöttem és szinte mindig INTP-t kaptam, néha ENTP-t. A kognitív funkciók tanulmányozgatása után majdnem biztos vagyok benne, hogy ENTP típus vagyok, de néha még így is elbizonytalanodom:D


Ezt az oldalt tudom ajánlani, olvasgasd:

[link]

2019. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok


Ha tudsz angolul, ez az oldal is hasznos lehet, az ENFP és INFP közötti különbségeket írja le:


[link]

2019. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon adom az előzőt. Tedd azt amit mondd :D
2019. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én sem hiszek a típusok közötti átjárásban. Az ENFP a legintrovertáltabb extrovertált. Azt kéne megtudni, hogy az Fi (introvertált érzés) vagy az Ne (extrovertált intuíció) dominál benned.
2019. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!