Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátnőm elég sűrűn kap...

Barátnőm elég sűrűn kap negatív megnyilvánulásokat másoktól, hogy túl "csúnya" vagyok hozzá. Miért van erre szükség?

Figyelt kérdés

Tényleg nem vagyok egy alfahím, de csúnyának semmiféleképpen nem mondanám magam. De barátnőm folyamatosan kapja főleg más pasiktól, a beszólásokat, hogy "Hogy lehetsz egy ilyennel együtt" "De ha esetleg nem tud jól megd*gni szólj..." És még más gyönyörű dolgok.

Nem értem, hogy mire jó ez. Irigység? Zavarja őket, hogy hiába van sportos teste, ha nem őket választotta pl.?


Vagy csak egyszerűen ennyire, külsőségek alapján ítélik meg az embert?



2019. júl. 2. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már meg is válaszoltad!

Szerencsére te nem velük jársz.

2019. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Elsőre mindenki kulsosegek alapjan itel.

Mivel a lelkét nem látod.

2019. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek az emberek errefelé. Hülyék is, bunkók is, és szeretnek belepofázni mindenbe, ami nem az ő dolguk. Nem kell velük foglalkozni, a lényeg az, hogy a barátnődnek megfelelj.
2019. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon alpári segélykiáltás tőlük h "engem is vegyél már észre, énis elég jó vagyok, ugye?"
2019. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem is ez jutott az eszembe, hogy mivel nem ők lettek a befutók, aki mondjuk "jóképűbb" ezért megtalálnak rajtam minden olyan dolgot, amivel úgymond alázhatnak.

Mondjuk barátnőmet, és engem sem érdekel túlzottan ez a dolog, mert csak röhögünk rajtuk.

2019. júl. 3. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a jó hozzáállás :)
2019. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bunkók . Idióták.
2019. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!