Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megsértődnétek ilyen miatt?...

Megsértődnétek ilyen miatt? Tegnap a képek nem jelentek meg Facebookon.

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mutatott pár képet nekem messengeren, és kérdezte, látom-e. Hallottam már a problémáról akkor, és írtam neki, hogy nem látom, és írtam, hogy mostanában ez általános a Facebookon, stb. Kis beszélgetés után az ismerősöm kiborult, hogy nem is érdekel engem, mi van a képeken, meg se kérdeztem, mit akart mutatni. És az lett belőle, hogy nem veszem őt komolyan, nem érdekel engem. Egyébként amolyan barátok vagyunk, nemrég kicsit több is alakulgatott köztünk, de végül úgy látszott, többnek nincs értelme, nem fog működni. (Ezt bizonyítja ez a képes eset is, hogy "nem érdekel engem".)

Ilyenen megharagudnátok? Nem mondanátok el magatoktól, mi van a képen, ha az illető jelzi, hogy nem látja? Erre külön rá kell kérdezni?



2019. júl. 4. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerűen hülye. Ők azok, akik felhívják a szolgáltatót, hogy nincs net, ha nem jön be a facebook. Megtörtént eset, dolgoztam ilyen helyen, hallottam a beszélgetést.
2019. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
egy igazi idióta önző hisztérika. kerüld el jó messzire, mert az ilyenek csak szívják a véred, de semmit jót nem kapsz tőlük.
2019. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%
én személy szerint ezen nem sértődnék meg, de ha a barátod olyan gyerekes szinten van hogy ezért megsértődik akkor ez nagyon nem igaz barát. ha most ilyen valószínűleg később is ilyen lesz. ha ki akarsz vele békülni adj neki időt és kérj bocsánatot, ha pedig nem akarsz neki alárendelni akkor hagyd az egészet.
2019. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem ezen sértődött meg, ez látszik a leírtakból is, hanem hogy ezt sokadik bizonyítéknak látta arra, hogy nemv eszed komolyan, ha egy kis problémára ilyen overreact van, akkor nyilván nem ez a harag, vagy a sértődöttség forrása, hanem valami teljesen más, csak most épp ez verte csapra a hordót. Lehet hogy ő azt az alakulgatást nem tudta úgy elengedni, vagy nem kommunikáltátok le ezt egymással nyíltan, csak így magatokban eldöntöttétek, vagy esetleg csak te, de ő nem.
2019. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Én ezzel az ismerőssel többet nem nagyon beszélnék, ha egy ekkora hisztis gyökér.. Nem kell ám minden jöttment idiótával szóba állnod, az ilyenek nélkül sokkal szebb lesz az életed.
2019. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Gyökér. Az én ismerősöm komoly problémákról akart képet küldeni és így felhevült állapotba is megértette hogy nem látom.
2019. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6. Megértette ő is, hogy nem látom, csak nehezményezte, hogy nem kérdeztem meg utána, hogy mi van a képen. Én meg gondoltam, csak elmondja magától, ha fontosnak tartja vagy közölni akar valamit...

Köszi az eddigi válaszokat! Nem tudom, ki pontozott le mindenkit, én nem pontozok le senkit, inkább fel.

2019. júl. 4. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Csaj, mi?
2019. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, nő az illető most is, másfél éve is az volt. Mondjuk ennyi idő után nem érdekel már a dolog, mégis érdekes lehet.
2020. dec. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!