Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irigykedek azokra akik...

Miért irigykedek azokra akik már jártak külföldön?

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Kik irigykednek?? Az óvodások egymásra?
2019. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Halmai Annamária ***** válasza:
64%
Mert nem vagy képest venni egy 15 ezer forintos repjegyet, kibuszozni Ferihegyre és elrepülni valahova Európában?
2019. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Mert valaki nem teheti meg (nincs elég pénze stb)
2019. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Mert szeretnél elmenni te is?

Egyébként tök igaz az is, hogy mert te nem intézed el magadnak, amire más elég bátor hogy elintézze, akinek internet előfiizetésre tellik az azért össze tudja hozni azt a kb 20-30 ezret amivel már ki lehet jutni a tengerpartra. Szóval ezek a nem mindenki teheti meg dolgok az interneten elég neccesek, van akinek a farzsebben ott van, másnak gyűjteni kell rá, de pár tízezerről beszélünk, nem százezrekről.

2019. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Talán azért, mert te is vágynál rá? Egyébként ha az irigységet arra használod fel, hogy motiváljon a céljeid elérésében, akkor hamarosan te is megteheted.
2019. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert te még nem jártál?
2019. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

8 évesen jártam Prágában, mert anyu nővére ott lakik. 8 évesen ezt nem tudtam értékelni, mert gyerek voltam. Sosem láttam a tengert, de mindig örülök, ha ismerőseim utaznak és mutatnak képeket. Most a tanulás a fontos és majd amikor dolgozni fogok, és több pénzt keresni, mint most suli mellett, akkor utazok én is.


Szóval nekem is álmom eljutni és megnézni Los Angelest, Tokiót, meg Londont, de ennek majd később lesz itt az ideje.

Tanulj és keress majd egy jól fizető állást, aztán utazhatsz te is.

19/f

2019. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 4


Engem nem érdekel a tengerpart,és nem egy két napra akarnák menni ha mennék,de minden olyan drága,itthon másra is el megy ugyan az a pénz.

2019. júl. 4. 13:30
 9/12 A kérdező kommentje:

# 6


Soha,pedig már nem vagyok olyan fiatal.

2019. júl. 4. 13:31
 10/12 A kérdező kommentje:

# 5


Depressziós vagyok és már lefelé épít totál lassan mindent megvonok magamtól,szóval engem az irigység nem épít sajnos.

2019. júl. 4. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!