Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki kövérebb, az kevésbé...

Aki kövérebb, az kevésbé kedveli a nyarat? Nem csak a fürdőruhára vetkőzés miatt, hanem az izzadás miatt is, és hogy a meleget nehezebben viseli, akinek súlyfeleslege van?

Figyelt kérdés

2019. júl. 5. 12:03
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ez annyira nem függ a súlytól. Anyám kövér és 25 fok alatt már fázik, a nyarat szereti. Én sovány vagyok és 25 fok fölött pusztulok meg, szédülök, rosszul vagyok a melegtől. De a fordítottjaira is ismerek példákat.
2019. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Erre csak igennel tudok felelni. Amikor volt rajtam kb 15-16 kg felesleg, akkor a nyár nem volt kellemes. Könnyebben fáradtam, melegem volt, izzadtam, stb.


Amikor anorexiás voltam, akkor meg borzasztóan vártam a nyarat, volt, hogy májusban bejött már a meleg, de én kis kabátkában mászkáltam és akkor nagyon jól esett a meleg június-július-augusztusban, mindig mentem a napra, hogy melegedjek.

2019. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű. Sovány vagyok, mindig is izzadtam, mint egy ló, gyűlölöm a meleget. Apám viszont tetemes felesleget hordoz és imádja a nyarat (szintén izzad, mint egy ló, de velem ellentétben nem zavarja).
2019. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igaz. Én nem szeretem a meleget fizikailag rosszul vagyok izzadok fulladok minden bajom van 60kgsan...
2019. júl. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!