Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért születnek a fóbiákból...

Miért születnek a fóbiákból fétisek?

Figyelt kérdés
Rendelkezem néhány fétissel, de ezek mindegyike valamilyen gyerekkori fóbiámhoz kötődik. Miért változnak ezek a dolgok az ellentettjükre?
2019. júl. 5. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudtam róla, hogy a fóbiám fétissé válhatnak.

Nekem a bogarak/pókok a fóbiám, ahogy az emberek nagy részének, kétlem hogy ez fétissé válna.

2019. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a rovar és talasszo fóbiám van,ezek szerintem nem fognak fétissé válni,de érdekes ami nálad történt.
2019. júl. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ezt csak belemagyarázzák azért mert van mikor a kettő egyezik. pedig sok köze nincs hozzá. ha azt látjuk hogy valakit gyerekként vertek s felnőtként szorongo félénk nyámnyilává válik akkor azt mondjuk, hogy ez amiatt van. ha felnőtként mazohistává válik akkor is kitaláljuk hogy emiatt van. összeföggést próbálunk keresni két hasonló an szélsőséges dolog között ugy hogy nincs lehetőség kipróbálni mi lett volna ha a multban máskép történik. ennyi az egész.
2019. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!