Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az ember még 25 évesen sem...

Ha az ember még 25 évesen sem talàlta meg a hivatàsàt és nem tudja mihez kezdjen magàval akkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Csak a vagyonör szakma ami érdekelne. De pénz sincs rà meg abból meg tudnék e élni tisztességesen életem végéig?? Mit tegyek?? Volt màr sok munkàm de mind szr volt. Most mi lesz??

2019. júl. 7. 19:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Már megint te?
2019. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
XD
2019. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
Obelix kínzómester, Obelix igaz férfi, Obelix csak egy van...hmm nem hiszem...
2019. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Obelix a hím prosti? Hm, talán ez lehetne a te szakmád! Ha már az igazi férfit és a többit buktad. XD



De hogy ne csak trollkodjak, 25 évesen még én se tudtam. Dolgoztam, és közben világosodtam meg, hogy a gyűr és termelés valóban az én asztalom, csak nem operátori szinten. Úgyhogy nosza, elmentem munka mellett estin megcsinálni a technikusit és szerintem életem legjobb döntése volt, még ha 2 év kemény munkája és kialvatlansága kellett is hozzá.

Végtére is, operátori fizuból nem lett volna egyedül egy teljes lakásnyi albérletre pénzem. De így van. És sörre is marad.

2019. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
40%
*gyár. Csak sötétben minden billentyű egyforma. Upsz.
2019. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
12%
Obelix csak egy van? Szerintem túl sok hozzá hasonló elmebeteg van ezen a bolygón. Szennyezi a környezetet a jelenlétével és azt hiszi mindenki vele foglalkozik. Nyugi, mindenki lesz@r, még a neten is. Úgyhogy ásd el magad.
2019. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mégis idejössz a kérdésemhez. Örülnék ha nem zaklatnàl. Kösz.
2019. júl. 7. 20:49
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Te zaklatsz mindenkit ha nem tűnne fel. Plusz jössz ezredszerre is a hülye kérdéseiddel. Hihetetlen, hogy nem unod meg. Bele se merek gondolni milyen lehetsz a való életben.
2019. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Minek jossz ide, ehhez a kerdeshez.
2019. júl. 7. 22:09
 10/26 anonim ***** válasza:
Az ír ide aki akar. Viszont te nem bírsz leállni a hülye kamu kérdéseiddel. Ennyire agybajos nem lehet valaki. Menj el utcaseprőnek aztán lesz pénzed. Ott a közmunka. Annyira dolgozni akarsz de siránkozol itt. Ilyenkor már tudod hogy mi lesz a következő kérdésed?
2019. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!