Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A főnököm lányai soha nem...

A főnököm lányai soha nem köszönnek vissza. Ne is köszönjek nekik többé?

Figyelt kérdés
Gyakran bejönnek a munkahelyre, és ha találkozunk akkor persze egyből köszönök nekik, de egyikőjük sem viszonozza, sőt, rám sem néz. Nem tudom miért van ez. Szrrintetek sz arjam le én is őket?

2019. júl. 8. 01:34
1 2
 1/12 Thispain ***** válasza:
45%
Igen.
2019. júl. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ők a főnök lányai. Bármit megtehetnek. Szerintük... Azt gondolják mindenki más csak egy cseléd.

Ha apuci csődbe megy és dolgozniuk kell, akkor lejjebb adnak az egóból... Vagy Pénzes pasi fizetett barátnője / felesége lesz belőlük, de akkor is csak valakinek a valakijei lesznek. Te meg saját magad. Ennyi.

2019. júl. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha rendszeresen ezt csinálják, akkor te minek köszönsz? Ezzel már nem az illedelmesség lovagja vagy, csak s*gget csinálsz a szádból. A tisztelet csak annak jár ki, aki azt viszonozza, tehát ha ők nem, akkor te minek? Mert kiterítenek úgy is?
2019. júl. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez még kérdés, persze, hogy ne köszönj nekik, ha ekkora bunkók, ez előttem írók mindent leírtak.
2019. júl. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ami nem megy ne erőltesd. Különben is: aki jön az köszön, mindegy, ki az.
2019. júl. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért mert kis h...lye elkényeztetett libák! Majd ha kapják a sorstól a pofonokat,talán megváltoznak. Most érzik a hatalmat,sajnos lenézik a másikat. Ne foglalkozz velük,buták nagyon, alapvető dolog,ha köszönnek illik vissza köszönni.
2019. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Igy van,ne köszönj nekik.ha valaki nekem nem köszön az azt jelenti,nem is kiváncs rám.mindenki ember,ne hagy magad megalázni,akkor sem ha a főnök lányai.
2019. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ha apuci csődbe megy és dolgozniuk kell"


"Majd ha kapják a sorstól a pofonokat,talán megváltoznak"


Jajj, de naivak vagytok! :D Mert egy jól felépített cég csak úgy bármikor csődbe mehet, igaz? Főleg ha "narancsos" körökben mozog. Meg a gazdag apuci pici gyönyörű lányainak biztos nem volt/lesz annyi eszük, hogy egy jó egyetemen szerezzenek diplomát/nyelvet tanuljanak/értékes kapcsolati tőkéhez jussanak apuci által majd külföldön vegyenek lakást, ami által jó életszínvonalon élhetnek tovább, akármi is történjék. Ne hitegessétek magatokat, ezek az elitlányok nem elkényeztetett kis életképtelen pisisek, hanem a legtöbbje a vagyon mellett a karrierjét is igen szépen építi.


Kérdezőnek meg azt tanácsolom, hogy a hazai csókos állapotokat meg gátlástalan/emberszámba nem vevő vállalkozói mentalitást ismerve inkább köszönj mindig a lányoknak még akkor is ha levegőnek néznek (az az egy mondat nem annyira megerőltető és el is felejted azonnal), mert soha nem tudhatod, hogy az iroda falai között kit és hogyan köpnek be apucinak, ami egy leépítésnél nagyon nem lesz mindegy és ha nem viselkedsz velük diszkréten, akkor lehet megbélyegeznek és téged fognak egyből kiszórni a cégtől, amikor eljön az idő. Megkérdezhetem amúgy, hogy milyen jellegű cégről van szó?

2019. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Gerinces egy alak vagy, gratulálok.
2019. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
#9: Mi rossz van abban amit írtam. A mai viszonyokat nézve igenis meg kell becsülni, hogyha az ember dolgozhat valahol és igenis alkalmazkodni kell a vezetéshez, mert könnyen lapátra tudják tenni az ember életét. Simán kicsinálhatnak bárkit. Van olyan ismerősöm, aki nem hivatalosan feketelistára került egy piacvezető céggel folytatott vitája miatt, elbocsájtották, jelentkezett más konkurens helyekre is, de sehova nem vették fel. Vszeg az ilyen cégek HR-esei kartellként működnek együtt, megosztják az infókat és ha feketelistára kerül valaki onnantól kezdve csak a pályaváltoztatás az egyetlen kiút. Sokan nem tehetik meg, hogy kisemberként visszadumáljanak, mert a munkáltatók hatalma végtelen.
2019. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!