Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egy kis...

Miért van az hogy egy kis faluban mindenki elvàrja hogy köszönjek nekik? Még azok is akiket nem is ismerek?

Figyelt kérdés
Én sajnos kis faluban lakom és úgy utàlom màr ezt a helyet. Màr biciklizni se jàrok mert nem akarok minden szembejövö embernek köszöni. Ezeknél ez itt elvàràs. Úgy irigylem a vàrosiakat mehetnek össze vissza és senkivel se kell foglalkozniuk. Meg ott sok minden jó van itt meg semmi.

2019. febr. 1. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Borzasztóan megeröltető lehet köszönni.

Ha nem akarsz, ne köszönj.

2019. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hàt nekem valóban az. De akkor meg elöfordulhat hogy ràm köszönek.
2019. febr. 1. 16:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen rajtad napszemüveg meg egy jó nagy fülhallgató. Így talán el tudod kerülni az ilyesfajta inzultust.
2019. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Miért, ha bemész egy hivatalba, rendőrőrsre, stb, akkor te ott nem köszönsz, hiszen nem a rokonaid vagy osztálytársaid?

Nem az ismerőseidnek kell köszönni, hanem a fajtársaidnak.

2019. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Mert attol leszel tiszteletre mèltò.
2019. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha unod a köszönést, változtass. Tanulj meg más nyelveken köszönni vagy valami. De ne legyél paraszt Mert meglincsel a falu aprajanagyja :'D
2019. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
szerintem nekik is ugyan olyan fárasztó.
2019. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán mert egy kis faluban mindenki ismer mindenkit. Alap hogy kinyögj egy jó napot, vagy helót... bele ne halj.
2019. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gondolom ezt varosbol irod, nem tudom mi csinalnal ha neked kene itt lakni.
2019. febr. 3. 13:19
 10/12 anonim válasza:

Falusi vagyok, itt is szokás mindenkinek köszönni. Ha biciklivel megyek akkor intek ha láton hogy pár öreglány kint ül a padon, ha gyalog akkor meg egy csókolom/jó napot és ennyi...


Én nem halok bele, ők meg nem mondják hogy "xy unokája milyen bunkó..."

2019. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!