Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nő létemre...

Miért van az, hogy nő létemre jobban szeretem a férfi nemet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen olyan bűbájosnak tartom őket.Állatokban is a fiú cicák,vagy a fiú kutyuk annyira aranyosak,a lányok is,de amikor egy bújós fiú cicára gondolok,akkor elolvasom tőle.A férfi nemet is csodálom.Annyi mindent tettek.Közülük került ki a legtöbb hős.Nekik köszönhetjük a legtöbb dolgot a világon.Nagyon szeretem őket és tisztelem azokat,akik valamit tették ezért a világért.Ugyanezen nőket szintén rettenetesen tisztelem.
2019. júl. 9. 12:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem min oly sok minden, ez is az ősidőkben alakult ki. Ugyan a férfiak is rivalizáltak egymással, ám a csoportos vadászatokon szükség volt az egymás iránti bizalomra, egymás segítésére, tiszteletre. Tehát a férfibarátságnak volt értelme és oka, míg a nőknél ez nem volt meg, ők bogyókat gyűjtögettek meg gyermeket neveltek.


Szerintem a férfibarátságok ma is mélyebbek (már amelyik...), a nők esetében ezek a kapcsolatok lazábbak, és sokszor van alá- és fölérendeltség a felek között kölcsönös tisztelet nélkül.

2019. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

11-es

De a nők akkor egymás gyerekeire is vigyáztak, tehát a saját utódukat rá merték bízni a társukra, sőt akár felváltva szoptatták egymás gyerekét, ha arról volt szó


Ebből kiindulva...? :)

2019. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
Én meg a nőkkel vagyok így. Olyan jó lehet, hogy csak picit foglalkozol magaddal, aztán ezek a pasik mindent megcsinálnak neked. Elég, ha csak egy laza recepciós-telefonálgatós állásban ellébecolsz, minden mást meg a pichád alá raknak, csak mert jobban nézel ki, mint az átlag.
2019. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, az ilyen nők azok, akik engedik seggbe is.

Bevállalnád? :D

2019. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most mondd azt, hogy nem éri meg... 😃
2019. júl. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!