Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ha nem sok pasi...

Mit jelent ha nem sok pasi szagát szeretem?

Figyelt kérdés

Volt egy-két pasim és eddig csak az egyik sajátos testszaga jött be a többinek nem nagyon nem is tartott sokáig mert nem is jöttünk ki jól és zavart a szaguk.

Az egyik mikor meg izzadt olyan testzsír szaga volt utáltam, a másiknak meg sajt szaga volt mindig mikor meg izzadt utáltam azt is meg volt amelyik meg izzadt és pörkölt szagú volt.



2016. dec. 26. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy azok az illetők nem túl higiénikusak.Bár,vannak így a nők is.
2016. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Klinikai eset vagy.
2016. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TR75 ***** válasza:
100%
Nem működött a kémia. Szó szerint.
2016. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is igy van ez, ezért utálom, ha parfümözi magát egy pasi,az eredeti testszagukból számomra kiderül mennyire illik hozzám, ápolt férfi illat avagy szagról beszélek. Az első párom szagátol undorodtam, még akkor is ha frissen zuhanyzott, hát nem is illettünk össze, a mostani párom még ha izzadtan is jön átölelni kellemesnek érzem az illatát parfümök nélkül
2016. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
azt hogy még nem vágtak jól orrba.
2016. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy úgy váltogatod őket, mint mások a telefonjaikat.
2016. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Már régi a válasz, de lehet segít valakinek. Azért van ez, mert az orrunk dönti el, hogy ki illik hozzánk. Van, hogy jól kijöttök meg stb, de irl meg nem tetszik a szaga, el is távolodsz tőle. Azért van, mert a feromonjai nem passzolnak a tiédhez. Ennek evolúciós oka van, asszem a gyermeknemzésnél volt számottevő.
2020. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérdés*
2020. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!