Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen undorítóak az...

Miért ilyen undorítóak az emberek?

Figyelt kérdés

Ma a Deichmannban egy nő felpróbált egy szandált, természetesen nem használta az ingyenesen kirakott KÖTELEZŐ nejlon zoknit, hanem a saját csupasz lábára vette, majd körülbelül 10 kört megtett benne az egész boltot körbejárta és még csak meg sem vette....



Csak én vagyok tekintettel másokra? Nekem se kéne használnom próbánál azt a nejlont?


Értem én, hogy csupasz lábon mégis cssak más próbálni, de azért ne már.... :(


2019. júl. 9. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
hány baci volt rajta? számoltad? rég voltál
2019. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
És akkor még nem voltál a női mosdóban....
2019. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Megnyugtatlak hogy nem csak cipőt szoktak így próbálni és te mit sem sejtve megveszed.
2019. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MR.X. ***** válasza:
2%
Értem én meg minden, de vannak ettől sokkal nagyobb problémák is. (y)
2019. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Négyeske én erre nem lennék ilyen büszke.

A primitívséged itt mutatkozik meg.

Amúgy remélem tudod a fagyi vissza szokott ám nyalni.

Vettél azóta magadnak bikinit? Van egy rossz hírem, nem csak te vagy primitív nagy valószínűséggel.

2019. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én egy városi piacon láttam hasonlót, bár a nő lába szép volt.

Nem tudom: ha "rólam" van szó, akkor gáz, ha másról van szó, akkor megengedett. Totál faramuci ez a helyzet. Amíg valakinek a lába szép, ápolt, egyáltalán nem sebes, addig megengedik sokan, mert jóhiszeműen gondolják, hogy még fürdik is az egyén.

Ha esetleg egy "bibis" tappancsot szúrna ki valaki, akkor már menne a személyiségi jog, és egyéb Isten haragja-téma.

2019. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Nylon zoknin is keresztülmegy a baci meg a gomba, ha izzadt a láb. Ettől független én is gusztustalannak tartom, hogy mezítláb próbálgatják a cipőket.
2019. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gusztustalan, de mondjuk legutóbb mikor voltam Deichmannban nem láttam sehol se nejlon zoknit kirakva.

Vagy elhordozgatták mindet, kilettek dobva, vagy valami.

Nem próbáltam semmit, mert nem volt olyan ami tetszett. CCC-ben több minden van

2019. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó reggelt! Az a zokni a te lábadat védi, nem a cipőt. Tudják az ilyen üzletek, hogy tele van a világ idiótákkal, és azt is tudják, hogy belőlük is élnek. Mindenkinek nem tudnak ideális körülményt biztosítani, de egy ilyen olcsó kínai-bangladesi szarokat áruló üzletnek talán nem is kell...
2019. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát jól van, de nyilván senki sem szeretne 5990-ért venni egy olyan szandit, amiben a nő már 10 percet sétált és a világ összes retkét összeszedte a talpával, plusz mezítláb volt benne és az anyagához hozzáért az izzadt lába...


A ruháknál más az eset, még ha ilyen emberek léteznek is, mint a kedves dörgölőző barátunk, azt kimosom rendesen használat előtt...

2019. júl. 10. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!