Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kár volt raszolni a baratomra...

Kár volt raszolni a baratomra emiatt?

Figyelt kérdés
Barátommal sokat szorakozunk egymással viccből olyanokat vág a fejemhez hogy csúnya vagyok meg hulye. Én meg múltkor nem sertodtem meg rá csak így visszaszoltam erre neki: te meg bunkó vagy tudtál róla?. Amúgy ilyen lazább beszolasokon nem bantodom még csak akkor volt bajom amikor olyat mondott hogy kussoljál de ezt is csak viccből. Csak ekkor vitáztam kicsit vele

2019. júl. 10. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapból van baj ha ilyeneket mond neked. Én elgondolkodnék azon hogy akarok-e ilyen emberrel lenni.
2019. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb mond azt neki: a haverodnak nagyobb van!!!
2019. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De csak viccel ő ilyen amúgy nagyon aranyos is tud velem lenni
2019. júl. 10. 08:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem vicces, de te tudod.
2019. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy vagy vele, hogy nem uzavar, ha beszólogat, vicces, meg, ahogy írod, aranyos alapjáraton, akkor hagyd ennyiben azt, hogy beszóltál neki. Had vegye úgy, hogy Te is poénkodtál. Atán szépen folytassátok a kapcsolatotokat.
2019. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
okés igazabol engem csak a durvabb beszolasok zavarnak
2019. júl. 10. 09:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem meg a kérdésnek álcázott panaszkodások.
2019. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor mondd meg neki, hogy neked ez rosszul esik, hagyja abba, viccelődjön más dolgokkal. Ha kicsit is fontos vagy neki, akkor leáll. Ha nem, akkor letojja az érzéseidet, és tényleg bunkó.
2019. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rettentő gyerekesek vagytok. A másikat szeretni kell és dicsérni, nem viccből lekussoltatni meg lerondázni.
2019. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!