Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pénzt válasszam, vagy...

A pénzt válasszam, vagy miként döntsek?

Figyelt kérdés

Idén végeztem a fősulin, nyár végétől szeretnék munkába állni. Addig úgy gondoltam, hogy a nyáron pihenek és kikapcsolódok, vagyis elmegyek ide-oda a barátokkal, sportolok, pihenek stb. Viszont adódott egy lehetőség, hogy a nyárra kimehetnék a Berlinhez közel élő rokonaimhoz dolgozni, 2 hónapra, ami több mint 2000 eurot jelentene.

Úgy gondolom, hogy megérné, mivel ennyi pénz jól jönne így, hogy jó helyen, társaságban lennék közben. Időközben megismerkedtem egy okos, szép lánnyal, aki komolyan venné a dolgot. Neki még nem beszéltem erről, de biztosra veszem, hogy akkor ugrana minden.

Más felnőtt ember véleményére és nézőpontjára kíváncsi lennék, hogy hogyan látja a helyzetet.



2019. júl. 11. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Pénz.

Ha a csaj nem várna meg (2 hónapig nem látjátok egymást ugyan, de neten lehet ettől még szorosabbra húzni a szálakat), nincs is rá szükséged. Viszont a pénz a tiéd lesz garantáltan, plusz tapasztalatot is szerzel, ami megint egy olyan dolog, amit senki nem tud elvenni tőled.

Nő lesz másik is.

2019. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod befektetni, az ilyen penzek altalabn ugy elszàllnak mintha nem is lettek volna soha.szoval ha 2000 eur val megtudsz vmit alapozni akkor érte csak meg.
2019. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Pénz. A csaj tud várni 2 hónapot.
2019. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mibe befektetni, de elszórni sem akarom. Le akarom tenni, gyűjteni hozzá még, és autót venni.
2019. júl. 11. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha meglesz, akkor lesz kocsid. Ha a csajt választod, még nem biztos, hogy lesz barátnőd, vagy egyáltalán egy jó meneted.

Ha mástól teszed függővé a magad boldogulását, baromi nagyokat fogsz még csalódni. Szóval inkább válaszd azt, ami hosszú távon előnyödre válik. A tapasztalatot nem tudják tőled elvenni, a tudást és az élményeket se. Egy másik emberrel való kapcsolat? Az mindig lutri.

Válassz belátásod szerint.

2019. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, így van. Ezt gondolom én is, viszont ahogy írtam, nem csak a csaj a fő ok. Most itthon vagyok, (Pesten tanultam) és jutna idő mindenre, itt a nyár stb.
2019. júl. 11. 19:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap nem sok idő, ha ennyi nem tud várni a csaj, akkor jobb is ha szélnek ereszted.

Pihenni utána is tudsz. Vagy létfontosság hogy most nyáron pihenj?

2019. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Nos én gondolkodás nélkül a lányt választanám. Ez a pénz a minden ilyen tipikus proli mentalitás. Az életben az emberi kapcsolatoknak van értéke, annak, hogy van aki szeret, nem pedig annak, hogy van pénzed.
2019. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Nekünk van balatoni nyaralónk. Most dolgozom, és nem tudok ott lenni. Ezerszel lennék ott inkább, mint máshol. Ha választhatnék persze. De most dolgoznom kell, ha nem akarok éhen halni 😃

Szóval én lazulnék 😃 főleg amilyen.stresszes az én egyetemem volt...

2019. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!