Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen életre számíthatok...

Milyen életre számíthatok ilyen tulajdonságokkal? Áldás, vagy átok?

Figyelt kérdés

Tizedikes leszek most szeptembertől, és folyton azzal a jelzővel szoktak bombázni az barátaim , hogy érzéketlen vagyok.

Magamról:

-Tudom, hogy érzéketlen vagyok, de nem érdekel, mert nem akarom másnak kiadni magam, mint aki vagyok.

- Soha nem voltam még szerelmes,és nem is igazán érdekel a téma, mert valakivel nem akarok csak a szex miatt összejönni.

-Az előbbiből következtetve: nem akarok senkinek se rosszat se lelkileg, se testileg ,aki nem bántott meg.

-Aki megbántott (Nem szavakkal) azoknak max 1 esélyt adok (ha szerencséjük van), és ha megint megbántanak/felidegesítenek, akkor nem bocsátok meg nekik soha.

-Rideg vagyok és visszautasító. Pl: amikor egy lány (akit körülöttem szépnek, cukinak tartanak) megkérdezte, hogy akarok-e a pasija lenni, én meg vissza utasítottam, és valami ilyesmit mondtam: "Hol vannak a barátnőid, hogy kinevessenek (soha a büdös életbe nem nevetett ki a barátnőivel, de jobbnak tartottam biztosra menni)? Vagy ha komolyan is gondolod, akkor miért pont én? Olyannak ismersz, aki csak úgy rohanna utánad? Bocsi, de nem akarok veled járni." Vagy amikor rendeltem egy baráti társaságban magamnak kaját, és amikor kiszolgáltak minket az után visszajött kedvesen, mosolyogva, megkérdezni hogy milyen az étel. Mindenki dicséri, én meg mindenki után csak annyit mondtam "Ez egy tragédia volt..." (Tényleg szörnyű volt a kaja) A többiek nevettek (megszokták, hogy ilyen vagyok) én meg rezzenéstelen arccal néztem a pincérre. Persze én magam is nevettem magamban, csak valahogy ez nem jött ki külsőleg :D

-Nem szeretek strandra, állatkertbe, meg úgy kirándulni járni. Ha szórakozni akarok akkor megnézek a barátaimmal (Akik csoda, hogy egyáltalán még velem vannak :D ) a városba járkàlni vagy a moziba. Jó ha a környékén van olyan koncert ami érdekel, arra viszont mindig elmegyek (Tankcsapda). Ha otthon vagyok, akkor tanulok, sorozatot nézek, vagy olvasok.

-AZ lehető legjobb tudásomat akarom magamból kihozni, hogy később el tudjam tartani magam, és a lehető legjobb legyen az érettségi arra az esetre, ha még tovább akarok tanulni. (Szakgimibe járok)

-Mindig feketében járok. Nyáron annyit változtatok a ruhatáramon, hogy fekete helyett fehér pólót veszek fel.

-AZ többiek szerint vicces vagyok. A legkomolyabb helyzetekben is képes vagyok mindenkiből a röhögőgötcsöt kihozni. Valamikor a tanár nem tudta befejezni az órát, mert valami olyat mondtam, hogy nem tudta abbahagyni a nevetést. Amúgy szeretem szórakoztatni az embereket, de szerintem olyanoknak, akik csak látásból ismernek, azoknak szerintem ez nem jön le. :D

- Fentiek alapján: Nehezen mosolygok akkor is, ha legbelül megszakadok a nevetéstől.

-Pesszimista vagyok, gyakran látom mindenben a veszélyt. (Hordani is szoktam magánál gázsprayt)

- Nem szeretnék senkivel se rossz viszont ápolni, de sokszor muszáj (Nem akarom hogy kihasználják stb...)

-Utálom a kutyákat. Szerintem idegesítő el és undorítóak. Ha már kellene egy háziàllat akkor a macskát választanám.

-Olyan emberek érzései nem érdekelnek, akik nem vannak hozzàm közel. Vagyis nem minimum a barátom. Amúgy fakasztottam már sírásra lányokat (akaratlanul), és bocsánatot is kérek ezért, gyakran nem tudom, hogy hol a határ. Nem szeretem látni sírni az embereket. Amúgy ha egyértelműen nekem van igazam, akkor pont nem érdekel, hogy sír.

-Túl őszinte vagyok. Általában visszafogott magam, hogy ne mondjam ki hangosan a véleményem, de ha rákérdeznek, akkor keményen mondom el a véleményem.

-Nem gondolom magam többnek másoknál. Mindenki ember és kész. Akár kisebbségi, akár nem. Akár magyar, akár román.

-Anti-romantikus vagyok. Sose voltam szerelmes, és ahogyan mások viselkednek tőle, remélem is, hogy nem leszek. De lehet, hogy ahhoz hogy szerelmes legyek, ahhoz egy hozzám hasonló lánnyal kellene találkoznom. De ilyen kicsit furcsa/különc lánnyal nem hiszem, hogy találkoznék ebben az életben.

-könnyen tudok beszélni másokkal. Kivétel persze, ha az illető nem képes normàlisan ember módjára beszélni. (Nem a fogyatékosokat, vagy a tàjszólásra gondolok, hanem arra, hogy ha a "sziára" a "Mi bajod"-dal válaszol.)


Ha eszembe jut valami, akkor azt a még leírom. Köszönöm hogy elolvastad :)

TROLLOK MARADJANAK A HÍD ALATT!



2019. júl. 12. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt sok hasonló ember van, mint te, másrészt rengeteget fogsz még alakulni. Csodás dolgokat lehet kihozni ezekből az adottságokból és tulajdonságokból, de el is lehet kallódni velük.


Minden csak rajtad múlik!

2019. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Istenem, imádom az ilyen önmagukat halálkomolyan vevő kis, "én aztán baromi egyedi vagyok" csitriket XD


Amikor valami kozmikus jelentőségű dolgot lát még bele abba is, hogy kutyás vagy macskás, feketét vagy színes göncöket hord, vagy valami egyéb tökéletesen átlagos dologba.


Ilyen ömlengést a semmiről ritkán látok ekkora csokorba szedve.


Jó hogy nem azt is leírtad, hogy fogmosáskor előbb vizezed be a fogkefét és aztán nyomsz rá fogkrémet, vagy fordítva.



Milyen életre számíthatsz? 16-17 lehetsz, full átlagos, igazából szerintem az életed 80%-át a szüleid elvárásainak való megfelelés és a sulis kötelességek töltik ki. Magyarán még egésznek nevezhető, kiforrott személyiséged sincs.


Plusz nekem egy ilyen görcsös, saját gátlásaitól és belső elfolytásaitól terhelt lány képe jelent meg előttem.


Ez a többszöri nyomatékosítása hogy "Én NeM vagyOk és nem Is vOltam SzeRElmEs, Nem is ÉrDekEl a sZEx" szöveg engem nagyon emlékeztet egy volt sulis csajra, aki kb fix hogy valami miatt traumatizálva lett érzelmileg, és állandóan csak egy kényszeres versengés volt benne.

Az ilyenek szoktak aztán egyetem körül koppanni, és lesznek otthon alkoholizálók. Az a vicc hogy több ilyen csajt is ismerek, és látszik rajtuk hogy semmire nem mennek a fene nagy tanulásukkal, ellenben érzelmileg már szétestek.


Nyilván az összes felhalmozódó feszültséget érzelmi jellegű kapcsolatokhíán a tanulmányaiba ölte.

Kis eminens csaj volt (egyáltalán nem volt ettől még különösebben értelmes).

2019. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És mi az hogy "nem vannak"?
2019. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyedül nevel az anyám én és a testvérem is dolgozunk, hogy élni tudjunk. Igaz, hogy írtam bele felesleges dolgokat, ezekért bocsi. Nem írtam, hogy nem akarok szexelni, hanem azt, hogy nem akartam valakivel járni azért, hogy ő azt hihesse, hogy tényleg járunk, én meg önző módon csak a szex miatt lennék vele. Nem hiszem, hogy csitri páva lennék, nem hallgatom max hangerőn egy kamu JBL hangszóróból a trash-t. Nem teszem a fejem, én alapból ilyen vagyok, és nem hiszem, hogy önmagamtól megvàltoznék. Mindenesetre ha ki is nevettél köszi, hogy válaszoltál. :)
2019. júl. 12. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok, csak lanykent. Elvagyok, de vannak neha kellemetlensegek a jellemem miatt.
2019. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahhh, majd kinövöd. Ez most csak tinikor.
2019. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!