Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen külső tulajdonsàgokkal...

Milyen külső tulajdonsàgokkal rendelkezik egy àtlagos francia nő?

Figyelt kérdés
Màrmint milyen a hajszíne, egyenes vagy göndör, bőrszíne, testmagassága, orra, szeme. Előfordulhat-e hogy fekete a haja?

2018. dec. 15. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi az, hogy átlagos francia? Átlagos nizzai vagy átlagis párizsi? Nagyon nem mindegy. A másik meg az, hogy Párizs már tele van négerekkel.
2018. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aki francia származású...
2018. dec. 15. 15:51
 3/7 nemaRendőrség ***** válasza:
16%

Büdös(a franciák csak 4 naponta mosakodnak)

Extrémális, vagy nagyon vékony, vagy nagyon kövér, nem nagyon láttam normálist kint

2018. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Az általános tévhitek szerint légiesen karcsú, törékeny, elegáns, nőies és trendi. Gyakorlatilag nem egy elhízott, stílustalan debellát láttam az alatt a pár hónap alatt, amíg Párizsban éltem. A hajszínt meg a magasságot stb. amiket kérdeztél, nem lehet így általánosítani. Volt mindenféle ember, és természetesen egyik sem jött oda bemutatkozni, meg elmondani, hogy teljesen francia-e, vagy voltak más ősei is. De most hogy így mondod, fekete hajúra nem nagyon emlékszem, maximum sötét barnára.
2018. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Én kb. így képzelem el.

[link]

Barna haj, barna szem, hegyes orr. Testalkat ott is egyénfüggő.

2018. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem borotválják magukat, csak hónaljban, vagy még ott sem. (Ez már eleve izgalmas...) :)
2018. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!